شمال شرقی مرز راه آهن (NFR) تصمیم گرفته است تا بلافاصله برداشت پتو و پرده هایی که ارائه شده در تهویه مطبوع مربیان از خدمات تا سفارشات بیشتر. این به دنبال یک آموزش از راه آهن وزارت برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

پتو خواهد شد نگه داشته و با اپراتور در هر مربی می شود و با توجه به مسافران تنها در تقاضا.

“با توجه به هنجارهای موجود و پرده و پتو ارائه شده در AC مربیان نیست شسته و بعد از هر سفر. این ممکن است تبدیل به یک منبع عفونت از طریق تماس با. مسافران می توانند خود را به ارمغان بیاورد پتو برای سفر خود را به عنوان آن را در منافع خود و بهداشتی” NFR سخنگوی Subhanan Chanda گفت.

درجه حرارت داخل AC مربیان خواهد بود تنظیم مناسب برای کاهش ضرورت استفاده از یک پتو در حالی که اضافی ورق تخت در حال نگه داشته و در این مربیان برای هر فشارهای او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: تازه پتو sanitised توالت به زودی در AC مربیان

آقای Chanda گفت: راه آهن منطقه ارائه شده است تاکید ویژه بر ضد عفونی مکرر از مربیان در انبار در تمام آن پنج بخش. “مطابق با اصول بهداشتی در تمام مناطق بحرانی از توده تماس در تمام مربیان در حال انجام توسط یک تیم اختصاصی این حمله منتشر شده است از گودال معاینه و شستشو,” او گفت:.

این NFR نیز نگه داشته 1,122 از راه آهن هند’ 20,000 تخت با جداسازی بخش آماده هر شرایط اضطراری است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی مارس 15 سال 2020

در ضمن NFR مقامات متوقف دیبروگره محدود قطار چنای در شرقی آسام را ماریانی پس از دو مسافر مشکوک بودند به قرارداد coronavirus. این دو تا به حال سوار قطار چنای.

“آنها نشان نداد علائم. قطار بود به طور کامل بررسی و fumigated قبل از آن پاک شد برای آن سفر به بعد” یک راه آهن, دکتر گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی