یک گروه از پزشکان از Odisha را Veer Surendra سای موسسه علوم پزشکی و پژوهش (VIMSAR) روشن کردن این چهار ماه پیشبرد حقوق و دستمزد اعلام شده توسط دولت برای تشویق آنها در مبارزه با COVID-19.

آنها خواستار مناسب عرضه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). پزشکان و امدادگران ابراز نگرانی از کمبود شدید PPE بیان کرد که آنها در معرض خطر در حالی که انجام وظایف خود است.

“ما نمی خواهیم به پیشبرد حقوق و دستمزد به عنوان کشور نیاز به بودجه در این مقطع حساس. آنچه ما نیاز داریم با کیفیت خوب, PPE, به طوری که ما نمی خواهد ناقل این بیماری گفت:” دکتر شانکار Ramachandani ارشد ساکن دکتر. “ما از دولت خواست به برداشت پیشبرد حقوق و دستمزد. دولت باید مراحل را به PPE در دسترس پزشکان و کارکنان بهداشت,” دکتر گفت: Ramachandani.

این Odisha خدمات پزشکی انجمن (OMSA) نیز با بیان نگرانی های مشابه. “به جای حمایت از ما با دادن چهار ماه پیشبرد حقوق و دستمزد ما باید زندگی و حفاظت از مواد برای پزشکان و کارکنان پیراپزشکی مانند N95 ماسک sanitisers, PPE کیت (عینک بوت پوشش و لباس) که بسیار ضروری برای مبارزه با کروناویروس” گفت: OMSA جمهور Narayan تار و مار.

آن OMSA دوم زودی به دولت در کمبود PPE در عرض یک هفته. این انجمن از اقامت پزشکان و پرستاران در تمام هند موسسه علوم پزشکی-Bhubaneswar را آمده بود تا با یکسان خواسته است. آنها با اشاره به عدم در دسترس بودن از PPE در AIIMS-Bhubaneswar.

در پی این نگرانی AIIMS-Bhubaneswar مدیر B. Geetanjali برگزار شد COVID-19 آمادگی جلسه در مارس 20. همچنین تصمیم گرفته شد تا علاوه بر تهیه PPE ماسک و sanitisers توسط بیمارستان خرید را بدست آورد. دولت اعتراف کرد که PPE کوتاه بود در عرضه است. به گفته مدیر خدمات بهداشتی در دسترس PPE بود که توزیع بر اساس نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی