Coronavirus | Odisha به مرحله غربالگری از آن بازگشت به دولت

این Odisha دولت در روز جمعه گفت که این همه تلاش برای تسهیل بازگشت مردم آن را از کشورهای دیگر با اتوبوس و قطار ویژه طی هفته های آینده.

تعداد کل COVID-19 مورد افزایش یافته و به 149 با شناسایی هفت مورد جدید در مناطق مختلف این ایالت در روز جمعه. دو اسرائیلی در بر داشت مثبت در Bolangir منطقه بود در بازگشت از تامیل نادو و چهار در Jajpur منطقه و یکی در بلسر منطقه بود West Bengal لینک کلیک کنید.

از مجموع 149 نفر, 93 بودند تحت درمان منحصر به فرد COVID بیمارستان. در حالی که یک بیمار به درگذشت تعدادی از افراد بازیافت افزایش یافته و به 55 روز جمعه با تخلیه از 14 نفر در طول 24 ساعت گذشته, مقامات گفت.

اعلام استراتژی دولت برای بازگشت Odia مردم از خارج از دولت, دبیر کل Asit Tripathy به دنبال همکاری مسئولان و نمایندگان در گرم panchayats شهری و نهادهای محلی برای اطمینان از قرنطینه و آزمایش تمام عودت به محض ورود خود را.

آقای Tripathy اطلاع داد که Odia کارگران و دانشجویان و متخصصان و بیماران سرگردان در کشورهای دیگر خواهد بود و مجاز به بازگشت با اتوبوس و قطار ویژه تنها. در حالی که برخی از مردم را شروع کرده اند پس از رسیدن بازگشت از کشورهای دیگر توسط اتوبوس و یک قطار ویژه هر برنامه ریزی شده بود برای ترک Odisha از کرالا و گجرات در شب جمعه او اضافه شده است.

در حالی که اتوبوس خواهد بود اجازه ورود به Odisha در 11 تعیین شده بازرسی ویژه قطار خواهد بود مجاز به توقف در ایستگاه های خاص از آن عودت می شود و آنها با اتوبوس به مقصد مربوطه می باشند. همه عودت خواهد بود با مهر با جوهر پاک نشدنی برای قرنطینه توسط مقامات بهداشتی.

تمام عودت باید ثبت نام خود را انجام می شود از طریق وب سایت است که دولت تا به حال راه اندازی در مه 24 قبل از اینکه آنها سوار اتوبوس یا قطار گفت: آقای Tripathy.

او در ادامه گفت که سلامت غربالگری از کسانی که خواهد آمد با قطار خواهد بود انجام شده توسط مقامات محلی قبل از اینکه آنها سوار و سلامت غربالگری از کسانی که با اتوبوس انجام می شود در این اردوگاه در نقاط ورود در مرز دولت است.

تمام عودت خواهد بود در قرنطینه قرار داده شده در تاسیسات ایجاد شده توسط دولت در panchayat یا شهری سطح بدن و همچنین خانه های خود. غربالگری و آزمایش نمونه ها انجام خواهد شد در سطح جامعه گفت: آقای Tripathy.

درخواست مردم به وحشت Subroto بگچی دولت رئیس سخنگو در گیر گفت: در آینده چند هفته خواهد بود مهم ترین برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان بسیاری از آنها بازگشت به دولت است.

در همین حال وزارت بهداشت خواست کسانی که در حال حاضر موفق به بازگشت از غرب بنگال و کشورهای دیگر به جلو آمده و برای تست حتی اگر آنها در سلامت خوب است.

تنها 15 درصد از موارد مثبت در دولت تا تاریخ تا به حال برخی از علائم در زمان تست و بقیه تا به حال هیچ علائم در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>