Coronavirus: Odisha شاهد کمترین تک روز افزایش موارد جدید

Odisha شاهد بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 مورد در مارس 5 با 18 افراد جدید تست مثبت است. در حال حاضر دولت موارد شروع به پریدن کرد به 39 از آوریل 4 شمارش 21.

شهرستان پایتخت از Bhubaneswar است که کانون در Odisha که همه روز یکشنبه 18 مورد گزارش شده از اینجا. از 39 تعداد موارد 32 از Bhubaneswar.

علاوه بر این 15 روز سه شنبه از موارد متعلق به Bomikhal منطقه است که مهر و موم شده. قبلا سه خواهر و برادر تا به حال آزمایش مثبت است. دولت گفته بود که خواهر و برادر و پدر که زندگی در بوپال نیز آزمایش مثبت است.

همچنین بخوانید: هشدار به صدا در Bhubaneswar به عنوان پستچی تست مثبت برای COVID-19

“حدود 15 از موارد جدید شناسایی شده امروز متعلق به Bomikhal است که مهر و موم شده. خوشه مهار شده است در محل قرار داده و خانه به خانه سروی در جریان است. همه متهمان و مخاطبین خواهد بود جدا شده و تست شده است. شهروندان خواست به وحشت و به ماندن در خانه گفت:” بهداشت و رفاه خانواده (H&FW) بخش.

این موارد جدید تشخیص داده شد از زیر درب-به-درب نظارت در Bomikhal منطقه است.

“مردم نیاز به وحشت نیست. آن است که در یک موجود منطقه از Bhubaneswar شناخته شده تماس بگیرید. صادقانه درخواست – لطفا از همین حالا سرمایه گذاری و احترام به مستند. پلیس را بسیار سخت علیه متخلفان گفت:”وزیر Naveen Patnaik.

“وجود خواهد داشت تحمل صفر در برابر نقض اجتماعی فاصله. هر گونه تخلف از اجتماعی فاصله را جذب جنایی اکشن. نگران مغازه ها و بازار خواهد بود مهر و موم شده. به صورت جدی درخواست برای همکاری در مبارزه با کروناویروس” آقای Patnaik هشدار داد.

همچنین بخوانید: جامعه شبکه های رادیویی را COVID-19 اخبار از گوشه و Odisha

پس از افزایش بزرگ در موارد H&FW بخش مینویسد: “در طول این زمان به چالش کشیدن ما درخواست مردم به آرام باقی می ماند. ممکن است تمام اطلاعات تماس از COVID موارد مثبت باید ترسیم جدا شده و تست شده است. این تنها راهی است که شامل انتقال بیشتر. هر شهروند می تواند شکستن زنجیره ای با ماندن در داخل خانه.”

“در طول مستند دوره ما نیاز به شامل این مناطق به خوبی برنامه ریزی و اجرا مهار استراتژی به طوری که نه تنها عفونت موجود در یک منطقه محدود اما احتمال گسترش آن تا حد زیادی کاهش می یابد” گفت: دبیر کل Asit Tripathy اینزاگی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در روز.

تمرکز بر روی نقاط

از هم اکنون در دولت ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی نقاط. “در مناطق مختلف مهار مناطق ایجاد خواهد شد که نیاز به تصمیم گرفته شده توسط شهرداری ها و دولت های منطقه که قدرت مدیریت بحران, قانون سال 2005 گفت:” آقای Tripathy.

از مجموع 39 نفر دو نفر بهبود یافته اند و شده اند از بیمارستان مرخص شد. جدا از 32 مورد در Bhubaneswar سه از Bhadrak در حالی که پوری, Cuttack Kalahandi و Jajpur گزارش یک مورد در هر.

وزیر بهداشت Nikunja بیهاری Dhal خواسته است شهرداری در کمیسیون و جمع به ارائه سه لایه ماسک های جراحی برای افراد تحت قرنطینه در خانه و در امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر