Coronavirus | یکی بیشتر در مورد درمان در Telangana بیمارستان

Telangana وزیر K. چاندراسکار رائو خواستار جلسه کابینه در روز 14 مارس در 6 p. m. در نظر گرفتن توصیه های مقامات ارشد و وزیر بهداشت در اقدامات پیشگیرانه مورد نیاز برای بررسی گسترش coronavirus.

آقای رائو مطلع در این مجلس قانون گذاری در طول یک بحث کوتاه در coronavirus در اینجا در روز شنبه. اطمینان خانه که وضعیت در Telangana بود و نه نگران کننده است و دولت آماده بود تا در صورت هر گونه وضعیت جدی گفت: یک مورد مثبت از coronavirus با سفر تاریخچه از ایتالیا بود که تحت درمان در بیمارستان گاندی. گزارش آزمون از دو نفر فرستاده شده به پونا بودند که در انتظار. دو نفر هم در سفر تاریخ است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | دهلی نو گزارش هند دوم COVID-19 مرگ

یک نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus و تحت درمان در بیمارستان گاندی برای دو هفته مرخص شد, در شب جمعه, او گفت:.

در پی اقدامات انجام شده توسط مرکز لغو روادید از اتباع خارجی که از هفت کشور چین — ایران و ایتالیا و کره جنوبی و ژاپن و آلمان و اسپانیا — او گفت: میبینم که از این کشورها را باید قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان در هر دستورالعمل.

همچنین بخوانید: Coronavirus | مقابله با COVID-19 در سطح زمین در تامیل نادو

هر چند حیدرآباد هیچ پروازهای مستقیم از این کشورها مردم هنوز هم می تواند به حیدرآباد از طریق دیگر شهرستانها. در نتیجه 200 نفر از کارکنان بخش بهداشت و درمان مستقر شدند در حیدرآباد فرودگاه بین المللی به نمایش سرخپوستان با سفر تاریخچه از مشخص کشور است. وضعیت حال نظارت توسط یک کمیته هماهنگی از IAS IPS و افسران او گفت:.

او گفت که یک نشست سطح بالا از سلامت و دیگر مقامات وزارت و وزیر بهداشت در تصمیم بگیرید مراحل انجام شود در نظر داشتن تصمیم دولت دهلی نو از بسته شدن مدارس و مراکز. در بنگلور بیش از حد تعطیل از مراکز اعلام شد و دستور داده شد به سازماندهی خانواده توابع در پایین کلید به شیوه ای. در پونا و Bhubaneswar بیش از حد شبیه اقدامات اعلام شد, او گفت:.

 

در این جلسه می خواهم تا 5.30 p.m و تصمیم گیری در اقدامات پیشگیرانه و آمادگی دولت خواهد بود گرفته شده در جلسه هیئت دولت. سطح بالای مقامات کمیته خواهد بود در حال حاضر در جلسه امروز کابینه.

تکرار کرد که مردم نیاز نیست وحشت او گفت: اقدامات پیشگیرانه خواهد بود گرفته شده برای ایمنی شهروندان است. دولت تا به حال اختصاص داده ₹از 1000 کرور روپیه برای گرفتن تمام اقدامات و تهیه ماسک و ماسک های مخصوص برای کارکنان پزشکی در صورت coronavirus موارد ، اگر مورد نیاز دولت را صرف ₹5,000 کرور به تمام ترتیبات را برای مقابله با گسترش ویروس, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر