شیوع کروناویروس | حیوانات لاشه آویزان در آروناچال روستاها برای دفع COVID-19

بیش از ترس از COVID-19 اپیدمی پایین تر Dibang دره منطقه در شرق آروناچال پرادش و شرق و غرب Siang مناطق در بخش های مرکزی از دولت در مواجهه با یک مشکل جدید. بسیاری از روستاها در حال حلق آویز لاشه سگ و حیوانات به ترساندن و دور نیروهای شیطانی. ولسوالی’ دولت صادر شده به شدت دقت کنید منظور در روز چهارشنبه.

“مشاهده شده است که بخش های خاصی از مردم در روستاهای مختلف و محلات…تمرین های اجتماعی تابو با احداث دروازه و حلق آویز لاشه سگ و دیگر حیوانات بر روی بزرگراه ملی پیوند جاده ها و غیره. به دفع کردن بیماری های…” با اشاره به سفارش توسط Mitali Namchoom معاون کمیسر پایین تر Dibang دره. او گفت هندو که این یک “آیین سنتی” در این منطقه است.

رزرو متخلفان

به منظور خود را گفت که کشتن و دار از حیوانات یک “مزاحم” و ممکن است باعث “مخاطرات بهداشتی”. سفارش اشاره کرد که با متخلفان خواهد بود رزرو تحت پیشگیری از ظلم به حیوانات, عمل, 1960.

از سوی دیگر این Galo رفاه جامعه (GWS) ثبت شده شهروندان بدن برای Galos, یکی از دولت با نفوذ قبیله ای جوامع با صدور بیانیه ای گفت: “آداب و رسوم محلی” تا به حال انجام شده در غرب Siang منطقه در روز چهارشنبه. این Galo جامعه عمدتا ساکن در غرب Siang و لپا مناطق Verkhovna. چنین مراسم معمولا انجام شده در روستاها “به دفع کردن بیماری های همه گیر و یا بیماری و پس از اين آداب و رسوم مردم دلسرد به بیرون رفتن از روستاهای گفت:” یک ساکن محلی است. GWS دارای محدودیت در حرکت روستاییان.

پیش بینی مقیاس بزرگ حیوانات قربانی در مجاورت شرق Siang بیش از حد معاون کمیسر Kinny سینگ صدور یک فرمان در خطوط مشابه به عنوان پایین تر Dibang, درخواست از مردم برای خودداری از عمل است.

زمان جداول

در پایین Dibang ولی دولت تا به معرفی یک موضعی تنظیم برای اجتناب از عجله برای خرید روزانه مواد مصرفی.

“ما به مردم گفت که هر محله را انتخاب کنید تا لوازم مصرفی در زمان های مختلف روز به طوری که آنها نمی راش, همه با هم. یک جدول زمان کشیده شده است و بر این اساس توزیع شده است. از همه مهمتر مردم هستند و پس از آن. چیزهایی که ضروری نیز در دسترس هستند” گفت: خانم Namchoom.

وضعیت تحت کنترل است و غیر خودی هستند و تا حد زیادی نگهداری در قرنطینه, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر