هنگ کنگ روز جمعه گفت: آن را استقرار ارتش از داوطلبان برای تقویت برنامه های به زور قرنطینه همه مهاجران از سرزمین اصلی چین هشدار داد که هر کسی گرفتار نقض قوانین جدید چهره به شش ماه زندان است.

در عمده تشدید حملات تروریستی جدید coronavirus مالی hub گفت: هر کسی که از سرزمین اصلی از شنبه باید به انجام 14 روز قرنطینه.

مقامات امیدوارند که این اقدامات جدید را عملا توقف همه مرزی ترافیک در حالی که اجازه می دهد این شهرستان باقی می ماند مواجه نگردند با مواد غذایی و کالا از سرزمین اصلی است.

کابینه وزیران رونمایی قرنطینه برنامه فقط شش ساعت قبل از این سیاست جدید بود که با توجه به در آمد.

هنگ کنگ از ساکنان ورود از سرزمین اصلی چین اجازه خواهد داشت به خود قرنطینه در خانه. چینی و بازدید کنندگان بین المللی قادر خواهد بود به خود قرنطینه در هتل ها و یا هر گونه دیگر اسکان آنها مرتب شده اند.

“اگر آنها نمی تواند ترتیب محل اقامت آنها گرفته خواهد شد و به طور موقت از امکانات آماده شده توسط دولت” وزیر بهداشت سوفیا چان گفت.

هر کسی که شده است به سرزمین اصلی چین در گذشته و 14 روز و سپس پرواز به هنگ کنگ از مقصد دیگری را نیز در قرنطینه می شود.

مقامات مورد حمایت توسط داوطلبان از خدمات مدنی و برخی از دانش آموزان – انجام خواهد شد نقطه چک و یا ایجاد تماس های تلفنی روزانه به اطمینان حاصل شود مردم ماندن در خانه.

کسانی که گرفتار شکستن خود را قرنطینه صورت به شش ماه زندان و یک HK$25,000 ($از 3200) خوب است.

“ما خواهد بود توقف بسیاری از مردم با اقدامات جدید” امنیتی وزیر جان لی گفت.در ضمن این شهرستان شده است در برخورد با یک موج وحشت-خرید در روزهای اخیر با قفسه های سوپر مارکت غالبا خالی از مهم محصولات مانند کاغذ توالت دست sanitiser برنج و ماکارونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی