شیوع کروناویروس: تبت Nyingchi مانع از گردشگران از بازدید از منطقه دور افتاده

Nyingchi محبوب شهر توریستی در تبت را متوقف کرده است هزاران نفر از گردشگران از بازدید از منطقه دور افتاده با توجه به شیوع رمان coronavirus بیماری همه گیر است که آمار چین است.

گردشگری یکی از اصلی ترین منبع درآمد برای زیبا هیمالیا منطقه است. مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع اتحاد مشخصی به حدود 1,500 با 121 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا از بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که موارد تایید شده از عفونت شروع به پریدن کرد به حدود 65,000 به گفته مقامات بهداشتی.

تبت فعال کرده واکنش در شرايط اضطراری و هشدار داد که شیوع این بیماری می تواند بسیار بدتر با توجه به فلات کم غلظت اکسیژن و محدود پزشکی منابع دولتی صدای آمریکا خبر داد.

 

همچنین تحت قوانین و مقررات جدید از این شهر کنترل بیماری مقر همه مسافران پس از رسیدن در تبت باید از طریق 14 روز از مشاهدات پزشکی و قرنطینه.

توضیح داد | که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus? | چگونه که نام یک بیماری جدید

این شهرستان در بخش حمل و نقل پس از منصرف 41 گروه های گردشگری از ورود و لغو سه توریست پرواز چارتر مربوط به حدود 5000 گردشگران در این گزارش گفت:.

“این Nyingchi فرودگاه نیز با ارسال اعلامیه به 3,276 مسافران در 59 پرواز و متقاعد 771 به رها کردن برنامه سفر خود را و یکی دیگر از 31 به بازگشت و پس از فرود” این گزارش گفت:.

بزاق COVID-19 بيمار حاوی ویروس, مطالعه می یابد | همه چیز در مورد چین coronavirus

تبت در حال حاضر هیچ جدید تایید شده یا مشکوک به کروناویروس موارد است.

“ما ادامه خواهد داد تا مانع از سفر غیر ضروری را برای جلوگیری از گسترش اپیدمی در فلات طریق هواپیما گفت:” لیو Lisha زمین خدمات معاون مدیر در فرودگاه. تبت زودتر گزارش یک مورد از coronavirus و بیمار مرخص شده بعد از درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر