Coronavirus | بیش از 550 موارد جدید در ماهاراشترا در روز تنها

ماهاراشترا گزارش سرسام آور افزایش 552 جدید کروناویروس موارد مثبت در روز یکشنبه — دولت کمترین تک روز افزایش و در عین حال — به عنوان آن تجمعی شمارش رز به 4,200 موارد در حالی که 12 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور با در نظر گرفتن مرگ و میر به 223.

همچنین بخوانید: داده | چرا بمبئی دیده ترین coronavirus موارد در ماهاراشترا?

شش نفر از این مرگ و میر گزارش شده از شهر بمبئی در حالی که چهار مرگ و میر گزارش شده از ملگن در Nashik که سریع در حال ظهور به عنوان شمال ماهاراشترا ویروس کانون. یک مرگ در هر گزارش شده از سولاپور منطقه (شهر دوم مرگ) و کرجت-Jamkhed در Ahmednagar منطقه.

 

“ما هنوز برای دریافت اطلاعات در مورد اینکه آیا ملگن مرگ و میر تا به حال هر بیماریهای همراه. از شش نفر از هشت مرگ و میر و 75 درصد در معرض خطر co-morbidities مانند دیابت و فشار خون بالا و آسم و بیماری های قلبی” به اطلاع دولت نظارت افسر دکتر Pradeep Awate.

ترخيص بيماران

یک پوشش نقره ای آمد در قالب 142 بيمار ترخيص شده از بيمارستان های امروز, مصرف کل مرخص تا به امروز به گفته مقامات بهداشت به 502.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

بمبئی شهر دوباره گزارش اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید — به عنوان بسیاری از 456 — در نظر گرفتن این شهرستان در شمارش به 2,724 با 132 مرگ و میر. بمبئی حساب برای نزدیک به 70 درصد از ماهاراشترا تلفات و 25 درصد از هند COVID-19 مرگ, شمارش.

ملگن گزارش هشدار دهنده سنبله از 33 تازه موارد به شهر شمارش به 78 با شش مرگ و میر.

 

نه موارد نیز گزارش شده است از ناگپور شهرستان در نظر گرفتن تعداد کل موارد در منطقه به 72 گفت: مقامات منطقه.

“تمام موارد جدید بودند مخاطبین از 68 سال از درگذشت مردی که در مارس 5 و در منطقه اول مرگ و میر گفت:” ناگپور شهرداری کمیسر Tukaram Munde.

همچنین بخوانید: ماهاراشترا فرم نیروی کار برای بیمار مدیریت پروتکل در بیمارستان اختصاص داده شده

او گفت: تا به امروز 192 تماس (از جمله خویشاوندان متوفی) تا به حال ترسیم شده از آنها کمتر از 37 تا به حال آزمایش مثبت است. نتایج آزمون 144 از این تماس ها هنوز در انتظار.

پونا تهوع

در مقابل پس از گزارش یک افزایش شدید در موارد گذشته دو روز منطقه پونا گزارش نسبتا پایین سنبله از 20 مورد در نظر گرفتن منطقه شمارش به 611 موارد که 563 بودند از پونا شهر و نقاط روستایی و 48 نفر از پیمپری- – چینچواد.

منطقه مرگ و میر می ایستد در 50 با جدید مرگ گزارش شده در دوشنبه طبق اطلاعات داده شده توسط مقامات بهداشتی دولت.

 

در حالی که پیمپری- – چینچواد گزارش سه coronavirus موارد مثبت این واقعیت است که یکی از آنها 25 سال است و مجموعه زنگ زنگ زنگ باعث پیمپری- – چینچواد Municipal Corporation (PCMC) کمیسر Shravan Hardikar به مهر و موم کردن جوش Gurav منطقه از آن مورد گزارش شد.

همچنین بخوانید: Coronavirus: بالاترین 24 ساعت افزایش در ماهاراشترا; شمارش لمس 302

“ما در حال رفتن به بسیار دقیق در اجرای مستند اقدامات در هفت روز آینده به طوری که مانع هر گونه اطلاعات از پونا شهرستان که در اکثر موارد مثبت در منطقه گفت:” آقای Hardikar.

APMC باقی مانده بسته

با وجود آرامش در برخی خدمات ضروری از دوشنبه به بعد پونا شهرستان کشاورزی و تولید کمیته بازار (APMC) در Gultekdi — اصلی بازار عمده فروشی از شهر تصمیم گرفته است به باقی می ماند بسته برای بیشتر از هشت روز با توجه به افزایش تعداد موارد در Gultekdi منطقه و اطراف آن گفت: APMC مدیر B. J. Deshmukh.

“در حال حاضر 87,254 مردم در سراسر کشور در خانه قرنطینه و 6,743 افراد در نهادی شده است. وجود دارد 368 فعال مهار مناطق در دولت در حال حاضر. به عنوان بسیاری از 6,359 نظارت جوخه را به نمایش بیش از 23.97 لاخ از جمعیت این ایالت تا تاریخ” دکتر گفت: Awate.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>