بیماری همه گیر کوروناویروس | طبیعت طول می کشد بازگشت جهان خالی خیابان های شهر

به عنوان انسان عقب نشینی به خانه های خود را به عنوان بیشتر و بیشتر کشورهای تحت coronavirus مستند حیوانات وحشی در حال لغزش پوشش به کاوش در خیابان های خالی از برخی از بزرگترین شهرستانها.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس زنده تماس برای جلوگیری از حیات وحش تجارت

گراز وحشی فرود از تپه های اطراف بارسلونا در حالی که گوزن سیکا هستند nosing و راه خود را در اطراف خالی از سکنه ایستگاه های مترو از نارا ژاپن است.

هندی, رسانه های اجتماعی رفته وحشی در مورد فیلم از یک گوزن scampering از طریق دهرادونپایتخت شمالی state of Uttarakhand.

باندهای بوقلمون های وحشی شده اند آمد و رفت به خیابان های اوکلند, کالیفرنیا, در حالی که یک پوما تبدیل شده تا در مرکز پایتخت شیلی سانتیاگو است که تحت مقررات منع رفت و آمد.

A herd of spotted deer on the road to Tirupati. Twitter/@susantananda3

گله ای از گوزن خال خال در جاده ها به تیروپاتی. توییتر/@susantananda3

 

“این است که زیستگاه آنها یک بار بود و این که ما گرفته ایم دور از آنها گفت:” مارسلو Giagnoni رئیس شیلی, کشاورزی و دامداری, خدمات کمک کرد که پلیس ضبط کنجکاو گربه بزرگ.

همچنین بخوانید: ‘آسان به سرزنش چین; اما هند حیات وحش تجارت پر رونق بیش از حد’

در حالی که رؤیت دلفین ها در ونیز, کانال تبدیل به خیالی آنها شده اند ظاهر در بنادر در جای دیگر در دریای مدیترانه به عنوان جسارت حیات وحش طول می کشد “مهار آزاد به سرگردان ما در شهرستانها و شهرها” گفت: رومن Julliard رئیس تحقیقات در فرانسه موزه تاریخ طبیعی.

او گفت: AFP که روباه شد که پیشتاز جدید شهری کاشفان. “آنها تغییر رفتار خود را بسیار به سرعت. هنگامی که یک محل آرام می شود, آنها مستقیما در آن وجود دارد.”

حیوانات ‘بهار عشق’

حیوانات و پرندگان است که به طور معمول زندگی می کنند در پارک های شهری مثل گنجشک و کبوتر نیز بیشتر احتمال دارد به سرمایه گذاری فراتر از معمول خود را سرزمین Julliard گفت: “آزاد کردن فضا برای دیگر حیوانات”.

در حالی که طلوع و غروب دروس آوردن شده اند به راحتی به بسیاری از شهر قرنطینه ساکنان موزه آکوستیک متخصص جروم سور گفت: این بدان معنا نیست که وجود دارد بیشتر شهری پرندگان از قبل.

همچنین بخوانید: حیات وحش است که در یک رول در تیروپاتی

آن است که با کاهش ترافیک و سر و صدای ما را می شنوند آنها بهتر است. برخی از “توقف آواز هنگامی که وجود دارد سر و صدا, بنابراین در حال حاضر آنها اجازه خود بروید.”

“حیوانات در حال دادن انسان سر و صدا و آلودگی” سور گفت. و زمان بهتر نشده اند می تواند زمان آنها به عنوان سوار در فصل جفت گیری.

با فصل شکار به حالت تعلیق در چندین کشور اروپایی, این وعده داده می شود یک بهار و احتمالا در تابستان از عشق به قلمرو حیوانات.

A Malabar large spotted civet on the road — Critically endangered with fewer than 250 matured individuals. Endemic to western ghats, not seen since 1990 surfaced at Kozhikode during present lockdown. Twitter/@susantananda3

یک مالابار بزرگ خال خال civet در جاده ها — انقراض با کمتر از 250 بلوغ افراد است. بومی به قسمت های غربی دیده نمی شود پس از سال 1990 ظاهر در کالیکوت در حال حاضر مستند. توییتر/@susantananda3

این قطعا خبر خوبی برای گونه های مانند مشترک وزغ و سمندر خال خال. عاشقانه دوزیستان هستند در امان بودن از “خرد عبور از جاده های شلوغ” در عجله برای پیدا کردن یک همسر گفت: Jean-Noel Rieffel از فرانسه دفتر تنوع زیستی (OFB).

با چند سگ واکر مزاحم آنها کودک fawns نیز شاعرانه شروع به زندگی در حالی که پرندگان مانند مدیترانه ای مرغان که لانه در امتداد شنی بانک ها از رودخانه ها هستند که سمت چپ دست نخورده.

در Calanques پارک ملی مشرف به دریای مدیترانه در نزدیکی فرانسه دومین شهر مارسی حیات وحش “است بازپس زیستگاه های طبیعی آن با سرعت شگفت آور” گفت: این پارک جمهور Didier Reault.

با واکر و قایقرانی ممنوع “به puffins استفاده می شود که برای اقامت در جزایر در بالاترین مناطق حفاظت شده هستند جمع آوری در دریا,” او گفت:.

پرنده نگری برای سالم ماندن

و این همان است که برای گیاهان است. وحشی ارکیده — که قرار است محافظت می شود — اغلب برداشت توسط واکر زمانی که آنها شکوفه در اواخر آوریل و مه گفت Rieffel. در این سال آنها را در امان خواهد بود که سرنوشت.

و در شهرها و حومه unmowed چمن خواهد بود یک منبع از “فضل برای زنبور عسل زنبور عسل و پروانه”, Julliard اضافه شده است.

اما برای او بزرگترین تغییر این است که اثر این نیاز در انسان است. “مهم ترین پدیده شاید این است که رابطه ما با طبیعت در حال تغییر — با مردم قفل شده است تا در خانه های خود را متوجه چه مقدار از آنها را از دست ندهید, طبیعت,” او گفت:.

 

گیر کرده در داخل خانه خود را با جهان کاهش می یابد به چند متر مربع (متری) محدود شهرنشینان را به طور ناگهانی تبدیل مشتاق birdwatchers.

پرنده شناس انگلیسی David Lindo, است که شناخته شده به عنوان “شهری مرغدار” شده است به tweeting و livestreaming پرندگان او نقاط از سقف ساختمان در اسپانیا که در آن او قرنطینه شده.

“آسمان بزرگ در عرصه هر چیزی می تواند پرواز گذشته و حداقل آن را به شما صلح است. پیام من ساده است: نگه دارید تا به دنبال” او خود گفت جدید پیدا پیروان.

نیز وجود دارد پایین طرف به مستند طبیعت.

کار برای محدود کردن گونه های مهاجم است, متوقف, هشدار Loic Obled از OFB نیز که برای کمک به گونههای در معرض خطر.

و هنگامی که این مستند در نهایت به پایان می رسد Rieffel هشدار داد که “مردم را باید از طبیعت و این خطر وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان (به پارک های طبیعی) که نمی تواند خوب برای گیاهان و جانوران است.”

پرندگان که تو در تو در حیاط یک مدرسه رها شده و یا کارخانه را پیدا خواهد کرد خود را آشفته او هشدار داد. طبیعت مهلت از مرد ممکن است و نه کوتاه مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید