Coronavirus | فیلیپین سرمایه تحت مقررات منع رفت و آمد بازار تعطیلی به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش به هشت

شهرداران از مترو مانیل 16 شهرستانها اعلام کرد شب حکومت در روز شنبه و خواست مراکز خرید نزدیک به یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به فیلیپین گزارش هشتم خود مرگ است.

فیلیپین’ وزارت بهداشت در روز شنبه را تایید کرد سه مرگ و میر از جمله یک بیمار در جنوب فیلیپین آوردن تعداد کل مرگ و میر به هشت.

رئیس جمهور رودریگو Duterte مطرح شده این کشور وضعیت اضطراری برای بهداشت به بالاترین سطح و صادر قرنطینه اقدامات در پایتخت به حداقل 12 میلیون نفر است.

همه این اقدامات در پایتخت فیلیپین اگر اجرا شده به طور کامل خواهد بود در میان دقیقترین در محل در آسیا و رسیدن به عنوان کشورهای اروپایی و ایالات متحده به نبرد حاوی یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 5 ، 000 در سراسر جهان است.

“برای محدود کردن گسترش ویروس ما نیاز به محدود کردن جنبش مردم است. ما در حال کند کردن حرکت مردم در مترو مانیل” خوزه آرتورو گارسیا مدیر کل شهری مانیل سازمان توسعه یک کنفرانس خبری گفت.

برخی از ساکنان پایتخت flocked به ایستگاه های اتوبوس و فرودگاه پیش از سفر بان کی مون که برای یکشنبه.

رئیس جمهور در روز پنج شنبه صادر زمین و هوا محدودیت های مسافرتی و از سرمایه است که اثر را در 15 مارس و تمدید تعطیلی مدارس به مارس 12.

شب مقررات منع رفت و آمد خواهد اثر را در 15 مارس تا آوریل 14, اما برخی از کارکنان خواهد بود معاف گارسیا گفت که متخلفان نخواهد بود مواخذه و دستگیر نشده است.

شهرداران را موضوع احکام محلی برای بسته شدن موقت از مراکز و موسسات معافیت مغازه های ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها. پایتخت است به وسیع مراکز خرید که برخی از آنها در میان بزرگترین در جهان است.

کشور جنوب شرق آسیا تا به حال 64 coronavirus موارد از جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید