زیارت و ثبت نام برای Kartarpur صاحب Gurudwara در پاکستان خواهد بود به حالت تعلیق در آغاز نیمه شب یکشنبه در نظر COVID-19 شیوع این وزارت خانه گفت.

دولت نیز به حالت تعلیق جنبش از همه نوع از مسافران از طریق مرز بین المللی نقاط با پاکستان از 00:00 ساعت 16 مارس با در نظر گرفتن این تهدید از coronavirus.

“در پی COVID-19 هند شیوع به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مهار و کنترل گسترش بیماری مسافرت و ثبت نام برای سری Kartarpur صاحب است به طور موقت به حالت تعلیق از 00:00 تا ساعت 16 مارس سال 2020 تا بیشتر سفارشات” صفحه اصلی سخنگوی وزارت گفت.

همچنین بخوانید: Kartarpur صاحب راهرو: گاهشناسی از وقایع

روز شنبه دولت اعلام کرده بود تعلیق تمام انواع سواری جنبش از 00:00 ساعت در 15 مارس از طریق هند و بنگلادش هند و نپال و هند و بوتان و هند و میانمار مرز محرومیت چند مشخص شده مرز checkposts.

 

تمام انواع سواری حرکات از طریق مهاجرت زمین پست های واقع در هند و بنگلادش و هند و نپال و هند-بوتان و هند و میانمار مرز متوقف می شود با اثر از 00:00 ساعت در 15 مارس به جز از طریق چند پست و در هند و پاکستان در مرز با اثر از 00:00 ساعت در مارس 16 تا بیشتر سفارشات با توجه به یک وزارت خانه سفارش.

در ماه نوامبر نخست وزیر نارندرا حال افتتاح اختصاصی کریدور اتصال دیره بابا ناناک در پنجاب با Kartarpur صاحب gurudwara در پاکستان است. هندی زائران از تمام ادیان مجاز به انجام دور سال سفر بدون روادید به تاریخی gurudwara نهایی محل استراحت بنیانگذار آیین سیک گورو ناناک برنامه نویس جی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی