Coronavirus | درخواست در HC برای تخلیه سرخپوستان رشته در ایالات متحده

درخواست منتقل شد در روز دوشنبه در دادگاه عالی دهلی نو برای امن و مطمئن از بازگشت از تمام شهروندان هند شاغل در ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) و در حال حاضر رشته وجود دارد و بدون شغل و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

درخواست شنیده شد از طریق ویدئو کنفرانس در صبح با یک نیمکت از قضات Manmohan و Sanjeev Narula که کارگردانی آن ذکر شده است در روز سه شنبه به طوری که یک کپی از این درخواست می تواند خدمت در دولت مرکزی است.

دادخواست منتقل شده است توسط یک زن و شوهر که دختر رشته بیکاری در آمریکا پس از کارفرما به طور ناگهانی از او خواست به استعفا در 20 مارس در پی COVID-19 و او نمی تواند بازگشت به هند به دلیل ممنوعیت پروازهای تجاری.

 

مشابه این وضعیت بسیاری از شهروندان هندی که مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا است اما در حال حاضر رشته وجود بیکاری در پی COVID-19 شیوع درخواست, کرد, مدافع Kumar Gaurav Bansal ادعا کرده.

این درخواست نیز گفت که دادخواهان’ 24-year-old daughter — یاسمین Tahiira حسین — تنها دو ماه از 20 مارس به ترک ایالات متحده به عنوان او ویزای H-1B شرایط.

در این دادخواست ادعا کرده است که اگر ممنوعیت سفر این است که بیشتر گسترش آن خواهد بود دشوار است برای او به ترک ایالات متحده و او نمی تواند زنده ماندن در آنجا برای مدت طولانی بدون منبع منظم درآمد که باید نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه غذا و یا اجاره.

 

از آن به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز به “سازماندهی ویژه پرواز از شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا و از نظر هوایی هند-space مستند برای پروازهای تجاری برای تخلیه با خیال راحت هندی شهروندان به خصوص یاسمین Tahiira حسین در پریشانی”.

حسین که در حال حاضر به تنهایی زندگی می کنند در اجاره اپارتمان در بروکلین ایالات متحده آمریکا نیز رسیده به کنسولگری در نیویورک, برای تخلیه خود, اما هیچ پاسخی دریافت نکرده و تقاضای ادعا کرده است.

این طومار نیز به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز به اطمینان حاصل شود که “شهروندان هند در پریشانی و به خصوص یاسمین Tahiira حسین, امن باقی می ماند و به طور کامل ارائه شده تا یک پرواز خاص مرتب به تخلیه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر