به عنوان هند تکل COVID-19 گیر نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که آدرس این ملت در 8 بعد از ظهر امروز در مورد جنبه های حیاتی از این بیماری است.

همه دولت های ایالتی اعلام کرده اند مستندات زیر در مرکز مشاوره این امکان تنها کالاهای اساسی و خدمات به تابع.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

در اینجا زندگی می کنند به روز رسانی:

“من به هموطنان عزیز من یک بار دیگر آمده اند در میان شما به صحبت در مورد کوروناویروس.”

نخست وزیر نارندرا مودی شروع سخنرانی “قطعنامه ای که ما ساخته شده در مارس 22, از Janata مقررات منع رفت و آمد همه آن را انجام با صداقت بزرگترین و گرد هم آمدند.”

آقای مودی می گوید: “با یک روز Janata حکومت نظامی در این کشور نشان داد که هنگامی که یک بحران وجود دارد قبل از کشور و یا انسانیت ایستاده ایم ایالات.

“شما در حال تماشای چه وضعیت جهانی است که با توجه به کوروناویروس.

“حتی مرفه ترین کشورها ساخته شده اند درمانده توسط این بیماری همه گیر.”

نخست وزیر می گوید: “اینطور نیست که آنها نمی باید منابع و یا آنها در حال تلاش نیست اما این ویروس به گونه ای است که این تلاش ها کافی نیست.”

“تجربه این کشورها در دو ماه گذشته و آنچه که کارشناسان نیز گفته است که تنها یک راه وجود دارد به طور موثر مبارزه با آن است اجتماعی فاصله.”

او می گوید: “برای جلوگیری از Coronavirus ما باید شکستن چرخه آن را گسترش.

“برخی از مردم با این فرض اشتباه که اجتماعی فاصله است فقط برای کسانی که آلوده هستند اما این درست نیست. آن را برای همه و حتی برای ساعت.”

“این irresponsibilty برخی از مردم خواهد مخاطره خود را در زندگی از کودکان خود را. اگر این همچنان ادامه می یابد و سپس شما ممکن است مجبور به پرداخت یک قیمت بزرگ.

آقای مودی می گوید: “در دو روز گذشته چندین متحده رفته اند تحت مستند. امشب از 12 بعد از ظهر کل کشور را تحت کامل مستند.”

نخست وزیر می گوید: “این است که به نجات هر شهروند این کشور است.”

آقای مودی “در هر دولت و هر اتحادیه خاک هر منطقه kasbah است که lockeddown. این مقررات سختگیرانه تر از Janata مقررات منع رفت و آمد.”

آقای مودی می گوید: “بدون شک ما را مجبور به پرداخت هزینه برای این کار اما برای صرفه جویی در زندگی هر هندی است که اولویت برای من دولت هند و دولت های ایالتی و محلی دولت.”

“همانطور که در حال حاضر این مستند خواهد بود برای سه هفته 21 روز است.”

“من می پرسند که شما لطفا بماند که در آن شما هستند. آینده 21 روز بسیار مهم برای شکستن coronavirus عفونت چرخه. اگر ما صادقانه در مقررات منع رفت و آمد به مدت 21 روز پس از آن کشور سقوط خواهد کرد از 21 سال است. برای 21 روز فراموش جسارت کردن. در خانه بمانند. فقط لازم است که یک چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی