انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) به حالت تعلیق در تمام حرفه ای کریکت تا 28 مه به تأخیر انداختن شروع فصل جدید با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بانک مرکزی اروپا تصمیم گرفت پس از بحث با کلاس اول شهرستانهای این Marylebone باشگاه کریکت (MCC) و حرفه ای کریکت’ Association (PCA).

“توافق شد که با توجه به اطلاعات فعلی در دسترس هفت هفته تاخیر به شروع فصل است که مناسب ترین رویکرد” یک بانک مرکزی اروپا رسانه ها بیانیه ای گفت:.

این هیئت همچنین اعلام کرد که در حال کار بر روی سه گزینه های جدید از جمله سه سری تست در برابر غرب هند را T20 جام و زنان, برنامه, برابر هند ممکن است برای شروع در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت.

 

“ارتباط نزدیک با دولت را ادامه خواهد داد و با بحث در مورد پتانسیل از شروع فصل پشت درهای بسته و به طرفداران ورزش این فرصت را به پخش زنده عمل” در این بیانیه گفت: در روز جمعه.

“بالقوه برای کاهش نسخه از مسابقات باید فصل تبدیل شدن به بیشتر کوتاه شد.”

بانک مرکزی اروپا گفت: آن را به عنوان نیاز به بررسی موقعیت و بیشتر تصمیم گیری به انگلستان وضعیت گستراند.

“در طول این دوره از قطعیت آن است که بانک مرکزی اولویت اول برای حفاظت از رفاه هر کس در درون کریکت, خانواده, از, بازیکنان, به طرفداران و همکاران در سراسر بازی” بانک مرکزی اروپا اجرایی تام هریسون گفت.

“این تصمیم به تاخیر در شروع فصل شده است و ضروری است با توجه به شرایط کشور مواجه است. من اطمینان با تلاش های مشترک از سراسر بازی است که با هم ما را به بهترین از هر چه طول فصل ما می توانید با خیال راحت برنامه در ماه های آینده,” او اضافه شده است.

او گفت: این امر به بانک مرکزی اروپا زمان برای نگه داشتن سرعت با یک حرکت سریع وضعیت و در ادامه به برنامه ریزی برای چگونه یک تجدید نظر فصل ممکن است نگاه کنید.

“انتقادی ما نیز می تواند باقی می ماند به عنوان انعطاف پذیر و سازگار که ممکن است در درون آشکار محدودیت مواجه هستیم.”

هفته گذشته انگلستان تور سریلانکا بود به نام خاموش اواسط مسابقات با در نظر گرفتن این تهدید رو به افزایش این بیماری همه گیر.

“تامین آینده از این بازی خواهد بود یک تمرکز اصلی ما به عنوان طرح تجدید نظر برنامه با تاکید بر این بسیاری از نظر مالی مهم اشکال بازی برای شهرستانهای سراسر داخلی و بین المللی کریکت” هریسون گفت.

این COVID-19 جهانی شمار کشته شدگان صعود به گذشته 11,000 با بیش از 250 ، 000 آلوده. در انگلستان نزدیک به 4000 آزمایش مثبت تا کنون و 177 درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی