Coronavirus | ملکه الیزابت آدرس بریتانیا

ملکه الیزابت ساخته شده و بسیار نادر پخش به ملت خود روز یکشنبه به تجمع عمومی در صورت شیوع کروناویروس.

در اینجا متن از 93 سال پادشاه آدرس تنها پنجم ویژه پخش تلویزیونی او ساخته شده است که در طول سلطنت طولانی ترین در تاریخ است.

 

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان. زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.

“من می خواهم برای تشکر از هر کس در بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) خط مقدم و همچنین مراقبت کارگران و کسانی که در انجام نقش ضروری که selflessly همچنان خود را روز به روز وظایف خارج از خانه را در حمایت از همه ما. من مطمئن هستم که ملت ملحق خواهد شد من در شما اطمینان که آنچه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به زمان عادی.”

“من همچنین می خواهم برای تشکر از کسانی از شما که به ماندن در خانه و در نتیجه کمک به محافظت از آسیب پذیر و مقدار کمی از بسیاری از خانواده ها در حال حاضر احساس درد توسط کسانی که عزیزانشان را از دست داده. ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.”

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد می گویند انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است. غرور در ما که است که یک بخشی از گذشته ما را تعریف می کند ما در حال حاضر و آینده ما است.”

“لحظات زمانی که بریتانیا آمده است با هم به تحسین آن مراقبت و ضروری کارگران را به عنوان یک بیان از ما روح ملی و نماد آن خواهد بود که رنگین کمان کشیده شده توسط کودکان.

 

“در سراسر کشورهای مشترک المنافع و در سراسر جهان ما را دیده اند heart-warming داستان از مردم با هم برای کمک به دیگران می شود آن را از طریق ارائه بسته های غذا و دارو چک کردن همسایگان و یا تبدیل کسب و کار برای کمک به تلاش های امدادی.”

“و هر چند خود منزوی ممکن است در زمان بود و بسیاری از مردم از همه ادیان و از هیچ کدام, کشف که آن را به ارائه یک فرصت برای کاهش مکث و تأمل در دعا یا مراقبه است.”

“این مرا به یاد اولین پخش من ساخته شده در سال 1940 با کمک خواهر من. ما به عنوان فرزندان صحبت از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را. امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود. اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام دهد. در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است. در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد. ما موفق خواهد شد – و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

“اما در حال حاضر ارسال کنم با تشکر و گرمترین آرزوهای خوب برای همه شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید