به عنوان بخشی از تلاش ها برای کنترل گسترش COVID-19 راه آهن هند روز یکشنبه اعلام کرد که لغو همه خدمات قطار محرومیت قطار کالا تا 31 مارس است.

“در ادامه اقدامات انجام شده در پی COVID-19 آن تصمیم گرفته شده است که همه مسافر ریلی در راه آهن هند از جمله حق بیمه قطار Mail/اکسپرس قطار مسافری, قطار, قطار حومه کلکته مترو راه آهن مسکونی راه آهن و غیره باید لغو شود تا 2400 ساعت 31.03.2020,” راه آهن هند گفت.

همچنین بخوانید: Janata مقررات منع رفت و آمد زندگی می کنند به روز رسانی | مارس 22, 2020

آن اضافه شده است که حداقل سطح خدمات قطار حومه و کلکته مترو راه آهن ادامه خواهند داد تا 22.03.2020.

“قطار که در حال حاضر شروع به سفر خود را قبل از 0400 ساعت 22.03.2020 اجرا خواهد شد تا به مقصد خود را. کافی ترتیبات باید ساخته شده برای مسافران که در شروع سفر خود را در طول سفر و مقصد خود” به آن اضافه شده است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | هیچ شواهدی از جامعه انتقال عین حال می گوید: مرکز

حرکت قطار کالا ادامه خواهد داد برای اطمینان از لوازم ضروری در نقاط مختلف کشور است.

هزینه کامل

علاوه بر این مسافران داده خواهد شد و هزینه کامل برای لغو قطار تا 21 ژوئن 2020. “آن را راحت تر برای مسافران هزینه کامل برای همه لغو قطار ممکن است گرفته تا 21.06.2020. کافی ترتیبات باید ساخته شده به منظور تسهیل بدون هیچ زحمتی رایگان بازپرداخت به مسافران آسیب دیده با قطار لغو شد.”

سفارش به شرح زیر متعدد حوادث مسافران با ‘خانه قرنطینه’ مهر و موم سفر از طریق قطار. در روز شنبه دو جمله مسافران بودند deboarded از Rajdhani قطار بین بنگلور و دهلی نو است. قبلا حدود 12 مسافران سفر از طریق قطار آزمایش مثبت برای COVID-19.

با افزایش تعداد حوادث در حال وقوع در راه آهن هند, وزارت تجدید نظر “…عمومی درخواست شده است تا از سفر بر مسافران و قطار از راه دور مگر اینکه مطلقا لازم است. امن نگه دارید و دیگران امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی