در اواخر شب تصمیم راجستان دولت در 21 مارس اعلام کرد کامل مستند از دولت تا 31 مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. تمام دولتی و خصوصی و دفاتر و مراکز خرید و مغازه ها و کارخانه ها و حمل و نقل عمومی در سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند و در این مدت در حالی که راجستان مرزهای خود با کشورهای دیگر خواهد بود مهر و موم شده.

تنها ضروری و خدمات پزشکی معاف خواهد بود از این مستند با توجه به دستورات صادر شده پس از این تصمیم در یک نشست سطح بالا به ریاست وزیر Ashok Gehlot در محل اقامت خود را. آقای Gehlot گفت: لازم بود برای مردم را به “ماندن در خانه” برای مبارزه با بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: راجستان ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در تمام اماکن عمومی

در این مستند بیش از 1 کرور خانواده های تحت پوشش در امنیت غذایی ملی عمل خواهد شد گندم برای دو ماه رایگان از هزینه. مواد غذایی بسته خواهد شد و همچنین توزیع رایگان از هزینه به فروشندگان خیابانی روزانه دستمزد حقوق بگیران مردم فقیر و خانواده های نیازمند در مناطق شهری است.

آقای Gehlot دستورالعمل برای انتصاب یک گروه اصلی به ریاست دبیر خانه Rajeev Swarup را روز به روز تصمیم گیری برای برخورد با مسائل ناشی از بسته شدن و محدودیت ها و گسترش امداد به مردم عادی. “هیچ کارگر خواهد بود گذاشته از هر کارخانه در طول مستند. کارگران را به عنوان برگ با دستمزد,” او گفت:.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | شماره خط تلفن

به منظور اطمینان حاصل شود که بازنشستگان نیست و در صورت مشکلات مالی دولت را خرج کردن تمام تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی توسط هفته اول آوریل است. آقای Gehlot به دادگاه تجدید نظر به مردم به دنبال دولت در تصمیم گیری ها و مطابق با مشاوره به حفظ وضعیت تحت کنترل است.

“دولت با مردم در این ساعت از بحران است. در هر مرحله ممکن است گرفته خواهد شد برای محافظت از مردم و شکست coronavirus” آقای Gehlot گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی