Coronavirus | محققان تقریبا دو برابر ایالات متحده به مرگ, طرح با توجه به کاهش

تقریبا 135,000 آمریکایی ها پیش بینی شد به مرگ از COVID-19 از طریق آغاز ماه اوت تقریبا دو برابر آخرین پیش بینی با توجه به شل شدن مستندات با توجه به یک به روز رسانی پیش بینی از دانشگاه واشنگتن در روز دوشنبه.

دانشگاه موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) گفت: این افزایش از آن آخرین برآورد در اواسط ماه مارس منعکس افزایش تحرک و کاهش اجتماعی فاصله اقدامات در 31 متحده توسط مه 11.

استفاده شده توسط کاخ سفید مؤسسه مدل های کراوات افزایش مرگ و میر به افزایش مخاطبین در میان مردم است که ترویج و انتقال رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری تنفسی است.

پیش بینی و تجدید نظر پس از داخلی دولت آمریکا داده های پیش بینی روزانه coronavirus مورد اعداد و مرگ و میر فزاینده بالاتر از طریق این ماه, نیویورک تایمز و واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست متحده به سهولت محدودیت ها با هدف سرکوب این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محرمانه هوا بر اساس دولت, مدلسازی, پروژه های که coronavirus را بکشند 3000 آمریکایی در روز آخر ممکن است این بار گفت: از زمان روزانه تلفات که یک همشهری چوب خط حساب کردن مکان در حدود 2000.

این گزارش محرمانه کشیده با هم در نمودار شکل توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از نرخ فعلی حدود 25,000 موارد در هر 24 ساعت زمان گفت.

در این پست گزارش داد به همین ترتیب است که “پیش نویس” سند دولت پیش بینی یک افزایش شدید در هر دو شناخته شده coronavirus عفونت و مرگ و میر ابتدا در اطراف May 14 و افزایش به نرخ حدود 200,000 موارد جدید و 3000 جدید مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن 1.

این پست به نقل از یک Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health استاد اپیدمیولوژی درگیر در کار عنوان کرد و گفت: این اطلاعات شامل طیف گسترده ای از امکانات و مدل سازی شده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان یک کار در حال پیشرفت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی

در مورد بار گزارش سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: این یک کاخ سفید, سند, و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت.”

بسیار مسری coronavirus شناخته شده است به آلوده بیش از 1.1 میلیون آمریکایی از جمله نزدیک به 68,000 که درگذشت از COVID-19 با توجه به انتخابخود را شمارش.

آقای ترامپ داده های مختلف پیش بینی شده برای تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده خواهد شد که تسلیم به COVID-19 که هیچ واکسن و یا درمان شناخته شده است.

به تازگی به عنوان جمعه رئیس جمهور گفت که او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند و در هفته گذشته صحبت از 60,000 70,000 مرگ و میر.

اما یکشنبه شب رئیس جمهور اذعان کرد شمار کشته شدگان ممکن است صعود بسیار بالاتر است.

قرار بود به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک به او گفت: فاکس نیوز.

نیویورک طرح

در نیویورک دولت که حساب برای حدود یک سوم از تمام ایالات متحده عفونت فرماندار اندرو کومو در روز دوشنبه مشخص شده در برنامه برای سهولت و محدودیت های منطقه ای بر اساس. او در ترسیم این طرح در حالی که حداقل نیمی از 50 متحده نقل مکان کرد و پیش رو با برنامه های خود را به راه اندازی مجدد زده کسب و کار.

بدون دادن یک بازه زمانی آقای کومو گفت: روزانه یک نشست خبری که, ساخت و ساز, تولید و عرضه عمده فروشی زنجیره ای اجازه داده می شود برای شروع در اولین مرحله از چهار مرحله بازگشت به حالت عادی.

دولت stay-در-خانه سفارش در محل پس از اواسط ماه مارس است با توجه به منقضی on May 15 و فرماندار دموکرات است گفت: قبلا که در برخی از مناطق خارج از منطقه شهر نیویورک با یک نسبتا کم تعداد موارد ممکن است شروع به بلند کردن محدودیت های بعد از آن تاریخ است.

“بازگشایی سخت تر است از نزدیک به پایین. نزدیک به پایین نسبتا ساده بود,” او گفت, هشدار می داد که هر بخشی از دولت از 19 میلیون نفر نیاز به حرکت به تدریج.

آقای کومو به دقیق ترین طرح تا کنون در مورد اینکه چگونه دولت خواهد شروع به شل محدودیت در کسب و کار و زندگی روزمره است.

پس از اولیه بازگشایی برخی از محل مرحله دوم خواهد اجازه بیمه, خرده فروشی, پشتیبانی اداری و املاک و مستغلات کسب و کار باز دوباره به دنبال رستوران و خدمات مواد غذایی هتل ها و اقامت کسب و کار در مرحله سوم آقای کومو گفت.

در مرحله نهایی, هنر, سرگرمی و تفریح و امکانات آموزش و پرورش را راه اندازی مجدد.

در حالی که او مشخص نکرد که کدام مناطق می کنید آقای کومو نشان داد یک اسلاید نشان می دهد بیشتر روستایی شمالی و مرکزی بخش هایی از دولت به عنوان “کاهش خطر مناطق” در مقایسه با “بالاتر از خطر مناطق” که شامل شهر نیویورک است.

فلوریدا شروع تدریجی بازگشایی اقتصاد در روز دوشنبه است. در مرحله اول تجار خرده فروشی و رستوران ها باز خواهد شد با داخلی حمایت محدود به 25 درصد از ظرفیت. از Eateries نیز مجاز به باز کردن صندلی در فضای باز اجتماعی فاصله و شیوه های پزشکی می توانید رزومه اعمال جراحی الکتیو و روش.

اما مدارس سینما و کافه ها و باشگاه های ورزشی بسته باقی می ماند. فرماندار ران DeSantis کشیده بودند, انتقاد, انتظار تا آوریل 2 به سرکوب تجارت پس از بسیاری کشورهای دیگر تا به حال انجام شده است. بیش از یک پنجم از ساکنان فلوریدا هستند با سن 65 سال و بیش از قرار دادن آنها را در یک دسته از کسانی که در معرض خطر بیشتری از ویروس.

در اوهایو فرماندار مایک DeWine شد اجازه می دهد ساخت و ساز و تولید به بازگشایی در روز دوشنبه و اجازه دادن به کارگران دفتر بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>