Coronavirus | دکتر که از ملاقات ولادیمیر پوتین هفته گذشته مبتلا COVID-19

یک دکتر که به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تور مسکو اصلی coronavirus هفته گذشته در بیمارستان گفت: در مارس 31, او تا به حال خود را تشخیص داده شده است با ویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | هشدار به دور از بیش در آسیا و اقیانوس آرام

آقای پوتین بازدید Kommunarka بیمارستان در مارس 24, جایی که او در گفتگو با دکتر دنیس Protsenko. نه از آنها با پوشیدن تجهیزات حفاظتی در طول مکالمه خود را تلویزیون فیلم از این دیدار نشان داد.

آقای Protsenko نوشتن در Facebook گفت: “بله من تست مثبت برای coronavirus اما من احساس می کنم خیلی خوب است. من جدا شده خودم را در دفتر. من فکر می کنم ایمنی من تهیه کرده ام این ماه در انجام آن کار است.”

کرملین گفته است که آقای پوتین بود که به طور منظم آزمایش coronavirus و این که “همه چیز خوب است” به ریا خبر داد.

همچنین به عنوان خوانده شده | استفاده از ماسک های هند بالا علم مشاوره بدن توصیه می کند

آن را قبلا گفته است که آقای پوتین در حال محافظت از ویروس ها و بیماری های دیگر “در سراسر ساعت”.

آقای پوتین ملبس به یک hazmat کت و شلوار و ماسک در طول سفر خود به بیمارستان هفته گذشته هنگامی که رها در بیماران است. اما او باید خود را دنده محافظ در طول یک جلسه با آقای Protsenko کسی که با او شد عکس, دست دادن.

سازمان دیده بان چیست ؟ | تماس با ردیابی?

کرملین گزارش داد یک کروناویروس در مورد آقای پوتین دولت در مارس 27, اما گفت که این فرد در سوال آمده بود در تماس با رئیس جمهور است و تمام اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر.

همچنین به عنوان خوانده شده | شاهزاده چارلز بازیابی از COVID-19 از خود انزوا

روسی قانونگذاران در مارس 31 اعطا قدرت دولت به اعلام اورژانس ملی بیش از coronavirus و تصویب مجازات برای نقض مستند قوانین از جمله در موارد فوق حبس تا هفت سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید