کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 76 جدید کروناویروس موارد و سه, مرگ و میر, کاهش موارد جدید به دو رقم برای اولین بار در بیش از سه هفته.

کره جنوبی است که بیشترین تعداد از موارد در آسیا پس از چین در حال حاضر در مجموع به 8,162 تایید عفونت و 75 و میر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: (KCDC).

کره جنوبی تجربه شده است یک روند رو به پایین در موارد جدید و آخرین شماره ها به طور قابل توجهی پایین تر از اوج 909 موارد گزارش شده در فوریه. 29 و از 107 ثبت شده در شنبه.

چهل و یک نفر از شهر دائگو در پی این حادثه طبیعی در این کشور شیوع.

در مجموع 120 بيمار منتشر شده از بيمارستان و برای سومین روز متوالی روزانه تعداد کسانی که بهبود بیش از حد که از جدید تایید موارد پس از کره جنوبی اولین مورد تایید شده در ژانویه 20.

شروع پنج شنبه, کره جنوبی آغاز شد و به موضوع بازدید از فرانسه و آلمان و انگلیس و اسپانیا و هلند به سختگیرانه تر مرز چک پس از اعمال قوانین مشابه برای چین و ایتالیا و ایران رنج عمده شیوع.

به غیر از اندازه گیری درجه حرارت در فرودگاه بازدید کنندگان از این کشورها در حال حاضر نیاز به دانلود یک برنامه کره جنوبی دولت نورد به گزارش آیا آنها هر گونه علائم مربوط به ویروس روزمره است.

کره جنوبی شده است تست صدها نفر از هزاران نفر از مردم و پیگیری بالقوه حامل مانند کارآگاهان با استفاده از تلفن همراه و فن آوری های ماهواره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی