بسیاری از چیزهایی که می توانست در حال اجرا در M. Sreeshankar ذهن به عنوان او در زمان پرواز خود را از کویمباتور برای هند و میدانی فصل-درب بازکن, هندی Grand Prix-1 آغاز می شود که در پاتیالا در روز جمعه.

با همه چیز در حال تغییر در سرعت بسیار سریع با توجه به coronavirus بحران وجود دارد یک حس فوریت در میان ورزشکاران را برش برای این در ماه جولای به بازی های المپیک است. فدراسیون شده است لغو و یا به تعویق انداختن رویدادهای مهم معنی است که سریع تر یک کتاب توکیو بلیط بهتر خواهد یکی را فشار خون می شود طی چند ماه آینده.

همچنین بخوانید: بازی هایی که شد ‘از دست رفته بازی های المپیک’

Sreeshankar طولانی پرش رکورد ملی دارنده یکی از این ورزشکاران است که مشتاق به توکیو برش (ورود استاندارد 8.22 متر) در فصل بازکن در پاتیالا.

تصحیح اشتباهات

“من برنامه ریزی برای رفتن همه را و واجد شرایط در اولین رقابت خود را. من احساس واقعا خوب همه چیز طبق طرح” 20 ساله گفت: در یک چت با هندو.

“من به جبران تمام اشتباهات من ساخته شده بود در فصل گذشته همه چیز به دنبال جامد. من فقط نیاز به پرش راست در لحظه مناسب است.”

همچنین بخوانید: ژاپن المپیک پنل رسمی است coronavirus

وجود دارد بسیاری از شک و تردید که آیا به بازی های المپیک توکیو اتفاق می افتد این سال و این یکی دیگر از چیزی است که می تواند عذاب ورزشکاران است.

بزرگترین جهش

در حالی که Sreeshankar است که توطئه حمله به او پرش بلند رکورد ملی 8.20 متر سه گانه بلوز U. Karthik است تنظیم خود را به تولید بزرگترین جهش خود را از زندگی است.

“من به دنبال در 17.20 m که به هدف. من نزدیک به 17m در آموزش گفت:” 26 ساله ملی باز و جنوبی در بازی های آسیایی قهرمان از پاتیالا.

همچنین بخوانید: فرماندار توکیو می گوید لغو بازی های المپیک ‘غیر قابل تصور’

“وجود دارد یک حس فوریت و به همین دلیل هدف این است که برای رسیدن به المپیک صلاحیت استاندارد 17.14 m در اولین رقابت خود را.”

بهترین شخصی

سال گذشته Karthik کرد او بهترین شخصی از 16.80 m در لکنو در ماه اوت و او حتی شوکه بازی های آسیایی قهرمان Arpinder سینگ در یک جایزه بزرگ پا در پاتیالا در ماه سپتامبر. 26 سال است که مربی رومانیایی Bedros Bedrosian احساس می کند در این فصل بهتر خواهد شد.

“من به سرعت بهبود یافته و من احساس می کنم من تبدیل به بیشتر مواد منفجره. و من استفاده می شود به یک مشکل من تعادل مناسب در طول پرش فاز… که درست شده است,” او گفت:.

در ضمن Arpinder برنامه ای برای باز کردن فصل خود با فدراسیون فوتبال در ماه آوریل است.

تمرکز اصلی

“اما تمرکز اصلی من خواهد بود که بین دولت و اتباع در ماه ژوئن به دلیل من ساخته شده برخی از تغییرات در روش من. من نیاز به یک کمی بیشتر زمان” گفت: Aprinder که قطار تحت P. B. Jaikumar در تریواندروم.

اما بحث دور انجام است که مرحله سوم از هند GP در دهلی نو در مارس 29 و حتی فدراسیون فنجان (مارس 10-13 در پاتیالا) می تواند به تعویق افتاده و یا لغو. البته که بستگی مرگبار coronavirus وضعیت است که در آن دوره است.

اما Arpinder نگران نیست.

“من فکر نمی کنم فدراسیون جام ملت های آسیا خواهد بود به تعویق افتاد, من فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی