Coronavirus | Serie A, تمام ورزشی در ایتالیا متوقف

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد که تعلیق تا آوریل 3 از تمام رویدادهای ورزشی در کشور از جمله بالا پرواز سری A فوتبال لیگ ایتالیا هایش با کروناویروس بحران است.

نهایی سری بازی قبل از دولت اعلام دیدم سسولو ضرب و شتم برشا 3-0 پشت درهای بسته در رجیو امیلیا در روز دوشنبه.

پس از به ثمر خود را باز هدف سسولو مهاجم فرانچسکو Caputo برگزار شد تا دست نوشته پیام بر روی قطعه ای از کاغذ اصرار طرفداران: “همه چیز خوب خواهد شد. در خانه بماند.”

چند ساعت بعد نخست وزیر با استفاده از کلمات مشابه به او اعلام سراسر کشور مستند.

“من می خواهم به امضای یک فرمان است که می تواند خلاصه به شرح زیر است: من در خانه بماند” آقای کونته اعلام کرد چشمگیر شب تلویزیون آدرس.

همچنین بخوانید: ایتالیا سفارشات در سراسر کشور مستند به عنوان موارد جدید افزایش

این اقدامات بی سابقه محدود کردن سفر و ممنوعیت تجمعات عمومی در سراسر کشور بیش از 60 میلیون نفر آمد و پس از 97 مرگ و میر بیشتر در زمان ایتالیا تلفات به 463.

این اقدامات عبارتند از: بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و تعلیق مسابقات ورزشی.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا مسابقات و رویدادهای ورزشی باید ادامه یابد و من فکر می کنم از مسابقات فوتبال گفت:” آقای کونته.

“من متاسفم اما همه طرفداران باید توجه داشته باشید از آن ما حتی نمی خواهد اجازه می دهد تا ورزشگاه مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های ورزشی,” او اضافه شده است.

فرمان اجازه می دهد تا امکان سازماندهی مسابقات بین المللی تحت صلاحیت این دادگاه در پشت درهای بسته مانند روابط در یوفا و لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

همچنین بخوانید: ایتالیا دوم-اکثر ویروس مرگ و میر عفونتهای پس از چین

یوونتوس با توجه به میزبان لیون در بازی برگشت خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات در تورین در هفته آینده. اینتر میلان با توجه به میزبانی اسپانیا ختافه در لیگ اروپا در روز پنج شنبه در حالی که رم خوش آمدید سویا یک هفته بعد.

اوایل روز دوشنبه در ایتالیا کمیته ملی المپیک (CONI) که دارای قدرت بیش از همه ورزش های ملی فدراسیون توصیه کرده بود که “فعالیت های ورزشی در تمام سطوح” بود به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 برای کمک به مهار شیوع ویروس نامیده می شود و به صورت یک فرمان دولت به اجرای درخواست.

این حکم که می رود فراتر از ورزش و فراهم می کند برای انجام اقدامات جدید برای مبارزه با کروناویروس خواهد شد به اجرا در آمده در روز سه شنبه در سراسر ایتالیا دوم بیشتر متاثر از کشور پس از چین است.

Soccer Football - Serie A - AC Milan v Genoa - San Siro, Milan, Italy - March 8, 2020 General view inside the stadium during the match.

فوتبال – Serie A AC Milan v جنوا – سن سیرو, میلان, ایتالیا – 8 مارس سال 2020 نمای داخل ورزشگاه در طول بازی. | عکس های اعتباری: ایسنا

 

از روز یکشنبه وجود دارد در حال رشد بود خواستار توقف رقابت های ورزشی و به ویژه در سری آ با پایین تر لیگ های فوتبال در حال حاضر متوقف شده است.

وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora به نام برای تعلیق سری A در حالی که فوتبالیست ایتالیایی’ Association جمهور دامیانو Tommasi توییتی که “توقف فوتبال است مفید ترین چیز برای کشور ما در حال حاضر”.

دیگر ورزش ها

روز دوشنبه چندین, ایتالیایی, فدراسیون, مانند کسانی که در شنا و ورزش های زمستانی اعلام کرد در پایان از فعالیت های رقابتی پیوستن به راگبی و والیبال که در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

سری A در حال حاضر یخ زده پس از 26 بازی از 38 در این فصل با هشت بار قهرمان یوونتوس پیشرو جدول یک نقطه جلوتر از لاتزیو. اینتر میلان سوم نه امتیاز با یک بازی در دست است.

سوال باقی می ماند در مورد گرفتن فصل به پایان رسید. حداقل سه دور از مسابقات خواهد شد نیاز به توان دوباره مرتب پس از آوریل 3 قبل از پایان فصل برنامه ریزی شده برای مارس 24.

کمی وجود دارد اتاق را برای مانور به دلیل یورو 2020 آغاز در ژوئن 12. و وجود دارد که یورو 2020 با توجه به میزبانی در سراسر 12 کشور از جمله ایتالیا ممکن است در صورت بی سابقه ای لغو.

در سال 1973 یک اپیدمی وبا که در سمت چپ 227 مرده در ایتالیا, از جمله بیش از 170 در ناپل متوقف نمی شود “calcio” در فوتبال-mad کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>