Coronavirus | آفریقای جنوبی پنجم در لیست بدترین آمار کشورهای

آفریقای جنوبی در روز شنبه شد و یکی از پنج کشور بدترین ضربه در coronavirus همه گیر به عنوان خیره کننده جدید عفونت اعداد در سراسر جهان به یک یادآوری است که بازگشت به زندگی عادی است که هنوز هم به دور از چشم.

این کشور 3,50,879 موارد را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از تایید عفونت در قاره آفریقا و تلاش خود را در حال نشانه ای از مشکل آمده برای سازمان ملل با کمتر منابع مراقبت های بهداشتی. آفریقای جنوبی در حال حاضر مسیرهای آمریکا و برزیل و هند و روسیه در تعدادی از عفونت فراتر پرو, پس از مقامات بهداشتی اعلام کرد 13,285 موارد جدید.

“این واقعیت ساده است که بسیاری از مردم آفریقای جنوبی در حال نشستن اردک چون آنها نمی توانند مطابق با سازمان بهداشت جهانی پروتکل در بهبود بهداشت و اجتماعی فاصله بنیاد سابق اسقف اعظم آفریقای جنوبی و برنده جایزه صلح نوبل برنده دزموند توتو و همسرش, لی, هشدار داد, در بیانیه ای.

توسعه می آید یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی گزارش داد یک روز سابقه ای از عفونت های جدید در بیش از 2,37,000. مرگ روزانه عوارض شده است رسیدن به اوج جدید در چندین ایالت آمریکا و هند عفونت بیش از 1 میلیون نفر است. کارشناسان بر این باورند که اعداد واقعی در سراسر جهان بالاتر به دلیل تست کمبود و جمع آوری داده ها مسائل در برخی از کشورها.

جهان در روز شنبه مشخص ماندلا روز به یاد نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی و اولین رئیس جمهور سیاه – یکی دیگر از جایزه صلح نوبل برنده و میراث او از مبارزه با نابرابری. این کشور اما همچنان ترین در جهان نابرابر و مقامات بهداشت هشدار داده اند که این بیماری همه گیر را دراز که لخت است.

آفریقای جنوبی جدید کروناویروس کانون Gauteng استان میزبان شهرهای ژوهانسبورگ و پرتوریا و یک چهارم از جمعیت این کشور را با بسیاری از مردم فقیر زندگی در شرایط شلوغ در وسط سرد نیمکره جنوبی زمستان است.

ماندلا پیام است “مربوط تر از همیشه” که در آفریقا رئیس Matshidiso Moeti گفت: فراخوانی برای دسترسی عادلانه به مراقبت.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که تحویل نلسون ماندلا سخنرانی سالانه گفت: “COVID-19 تشبیه شده است به یک X-ray آشکار شکستگی شکننده اسکلت از جوامع ما ساخته شده است” و اضافه کرد که کشورهای توسعه یافته “موفق به ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای کمک به کشورهای در حال توسعه از طریق این خطرناک است ،

تایید ویروس موارد در سراسر جهان باید در صدر 14.1 میلیون و مرگ و میر در حال نزدیک شدن 6,00,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. عفونت های سر به فلک کشیده در آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و سوخت اتفاقی, بلند کردن اجسام از coronavirus مستندات و مقاومت برخی از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک.

در ایالات متحده, تیم های نظامی پزشکان مستقر شده اند در تگزاس و کالیفرنیا برای کمک به بیمارستان deluged توسط بیماران است. افزایش عفونت بدان معنی است که میلیون ها نفر از کودکان آمریکایی بعید به بازگشت به کلاس های درس تمام وقت در پاییز.

در هند افزایش 34,884 مورد جدید گزارش شده است به عنوان دولت های محلی همچنان به دوباره تحمیل متمرکز مستندات در نقاط مختلف کشور است.

در ایران رئیس جمهور ساخته شده شگفت انگیز اعلام کرد که به عنوان بسیاری از 25 میلیون ایرانی شده است می تواند آلوده دولتی ایرنا خبر داد. حسن روحانی اخبار جدید وزارت بهداشت مطالعه است که ساخته شده است. ایران در خاورمیانه بدترین شیوع با بیش از 2,70,000 موارد تایید شده.

در بنگلادش تایید موارد پیشی گرفته 2,00,000 اما کارشناسان می گویند این تعداد بسیار بالاتر است که این کشور فاقد کافی آزمایشگاه برای تست. بسیاری از افراد در مناطق روستایی را متوقف کرده اند و با پوشیدن ماسک و thronging مراکز خرید پیش از اسلامی جشنواره عید قربان در این ماه.

دانشمندان در ضمن ریخت آب سرد در انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون امید است که این کشور ممکن است به حالت عادی بازگشت کریسمس.

جهانی که در آن مردم می توانند “به کار به طور معمول سفر در اتوبوس و قطار در تعطیلات بدون محدودیت ملاقات دوستان لرزش دست در آغوش یکدیگر و غیره – که یک راه طولانی کردن متاسفانه” بدون واکسن گفت: اپیدمیولوژی جان ادموندز یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>