آفریقای جنوبی تیم کریکت خواسته شده است به خود قرنطینه برای آینده 14 روز پس از بازگشت میدوی از یک ODI تور هند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

کریکت آفریقای جنوبی افسر ارشد پزشکی دکتر شعیب Manjra نقل عنوان کرد و گفت که بازیکنان گفته شده به خود را منزوی خواهد شد و تست شده برای این ویروس کشنده در صورت هر گونه علائم نشان می دهد.

“ما توصیه می شود بازیکنان اجتماعی فاصله خود از دیگران و خود منزوی کردن برای حداقل 14 روز. من فکر می کنم که راهنمایی مناسب برای محافظت از خود و مردم در اطراف آنها خانواده و جامعه خود را,” او گفت: به نقل از رسانه ها در اینجا.

“در آن دوره اگر هر کدام از آنها دارای علائم و یا هر گونه دیگر عواملی است که موجب نگرانی ما اطمینان از این است که بررسی مناسب و موفق مطابق با پروتکل هایی است که در محل هستند,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: وزارت ورزش می گوید در ورزش بدن از جمله BCCI برای دور نگه داشتن جمعیت

در مورد آفریقای جنوبی به بازی سه ODIs در طول این سفر بود که سقط پس از شسته بازی افتتاحیه در دارامسالا. هند شمارش COVID-19 بيمار عبور کرده 100 از جمله سه مرگ و میر. جهانی تعداد مرگ نزدیک 8,000 در حالی که تعداد آلوده است و نزدیک به 200000.

“برخی از بازیکنان عینک ماسک در حالی که ما در سفر بودند. دیگران تصمیم به پوشیدن ماسک – که به آنها بود. ما خیلی جدا شده در طول سفر و تا حد زیادی واکسینه از جهان خارج” دکتر گفت: Manjra در حالی که توصیف سفر بازگشت.

این Proteas متوقف در کلکته قبل از رفتن به خانه.

“ما باید نگاه توصیه شده برای کشورهای مختلف توسط سازمان بهداشت جهانی و دیگر نهادهای معتبر. ما پس از تحصیل بازیکنان مورد بیماری – آنچه در آن است آنچه در آن به معنی آنچه که علائم آن عبارتند از” دکتر Manjra گفت.

“ما به آنها آموزش در مورد نحوه نظارت خود را در مورد درجه حرارت و سایر علائم است که با COVID-19. کارشناسان ما باقی می ماند در دسترس به آنها را حتی بعد از تور” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی