Coronavirus | جنوب آسیا نیازهای انسانی پاسخ به COVID-19 pandemic: Ranil Wickremesinghe

سارک دبیرخانه باید نقش فعال در منطقه در پاسخ به COVID-19 همراه با “کسی مسئول” با توجه به سریلانکا نخست وزیر سابق Ranil Wickremesinghe.

“من نمی دانم اگر آن را می تواند به کار گرفته شده از کاتماندو به تنهایی. اگر شما می توانید به خوبی و خوب است. اما شما ممکن است نیاز به یکی دیگر از شهرستان. می توان آن را بنگلور, کلمبو, هر شهرستان,” او گفت:.

“این زمان خوبی برای همکاری های منطقه ای برنامه. این است که جهانی همه گیر بدون یک رهبری جهانی. شاید این منطقه می کنند و رهبری برای همه است. اما اولین جلسه مجازی از رهبران سارک خوب بود به دنبال در پس زمینه و مشکلاتی است که وجود دارد.”

ویرایش گزیده ای از مصاحبه:

قبل از COVID-19 بحران ما به شما شده است یک مدافع بیشتر همکاری های منطقه ای. چگونه می توانید آن را کمک کند در یک زمان ؟

شما ببینید این زمان خوبی برای همکاری های منطقه ای برنامه. این است که جهانی همه گیر بدون یک رهبری جهانی. شاید این منطقه می کنند و رهبری برای همه است. اما اولین جلسه مجازی از رهبران سارک خوب بود به دنبال در پس زمینه و مشکلاتی است که وجود دارد.

ما باید این درمان را به عنوان یک انسانی موضوع و آمد تا با یک منطقه ای پاسخ. شاید یک یا دو کشور به عنوان مثال هند و یکی دیگر می تواند قرار داده تا یک پیشنهاد که پس از آن می تواند در نگاه دیگران و احتمالا اصلاح شده است. اجازه دهید ما همه با هم کار کنند. ما [سریلانکا] مثلا خوب نظام سلامت. بنابراین کرالا. ما با هم می تواند کار بر روی آن است.

مسئله بعد این است که چگونه شما رسیدگی به آن در بخش شمالی هند است. پس از آن چه اتفاقی می افتد در نپال است تحمل اینجا. به جز سری لانکا و بنگلادش و مالدیو تمام کشورهای دیگر مناطق کوهستانی – آن است که آیا هند و پاکستان و نپال و بوتان و افغانستان. من فکر می کنم این زمان خوبی برای این کار و اینکه یک انسانی پروژه هر کس می تواند در اطراف آن است. من می خواهم بگویم سارک تا آنجا که BIMSTEC نگران است که کشورهای آسه آن در حال حاضر در حال کار کردن یک برنامه. که دو BIMSTEC کشور. بنابراین در سارک ما باید کار کند.

شما تاکید سارک نقش در مبارزه با COVID-19. کشورهای منطقه باید هر متعهد بودجه – سریلانکا متعهد شده است 5 میلیون دلار برای نمونه به تازگی راه اندازی سارک COVID-19 صندوق اضطراری. اما هر کشور است که مدیریت بودجه خود را بر اساس درخواست های ساخته شده به صورت دوطرفه و نه از طریق یک استخر مشترک.

وجود دارد به یک مشترک مرکز. سارک دبیرخانه و کسی که مسئول. دبیرخانه خود را محدود کرده است کارکنان بنابراین شما باید کسی مسئول آن است. من فکر می کنم آن ممکن است بهتر است اگر آنها را در جایی قرار داده شده بیشتر در مرکز کار مربوطه را با مقامات پزشکی.

ما همچنین باید بپرسید کشورهایی مانند ژاپن برای کمک. من مطمئن هستم که ژاپن می خواهم به در آمده است. هر کشور دیگری نیز – که آیا آن را با ما و یا چین و یا هر کس دیگری مایل سپس بانک جهانی ADB [بانک توسعه آسیا]. ما باید با هم دریافت کنید و در این کار. هند عضو BRICS بنابراین اجازه دهید آنها نیز برخی از کمک. که خواهد تنظیم به عنوان مثال. اتحادیه اروپا هنوز هم مبارزه با اتحادیه اروپا و صندوق.

همچنین بخوانید: Coronavirus | مخالفان خواستار سریلانکا دولت. به reconvene مجلس

چه چیزی شما زمانی که شما می گویند مرکزی واقع شده است ؟

من نمی دانم اگر آن را می تواند به کار گرفته شده از کاتماندو به تنهایی. اگر شما می توانید به خوبی و خوب است. اما شما ممکن است نیاز به یکی دیگر از شهرستان. می توان آن را بنگلور کلمبو هر شهرستان.

اما شما ببینید یک نقش بیشتری برای دبیرخانه بیش از حد ؟

بله دبیرخانه این نسخهها کار میکند با یک مسئول. یک فرد به طور کلی است که هر کس اعتماد به نفس باید در مقابله با آن است. با توجه به دبیرخانه این مزیت است که سفیران معتبر به سارک وجود دارد. است به علاوه نقطه از کاتماندو.

هنگامی که شما در صحبت هندو ازدحام در ماه فوریه به شما گفت که هند و پاکستان تنش ها نباید جلو و عقب سارک تلاش است. ما در حال حاضر برخی تنش ها در سارک COVID-19 پاسخ با پاکستان گفت سارک دبیرخانه باید رسیدگی به بودجه.

شما نیاز به کسی مسئول وجود دارد. من نمی گویم آن است که دبیرخانه. اما هند نقش رهبری. پاکستان نمی تواند مطابقت هند بودجه. اجازه دهید پاکستان را یک پیشنهاد و یک کشور دیگر باید با هم دریافت کنید. کسی باید یک پیشنهاد و آن را به دبیر کل خواهد شد که صحبت کردن با دیگران و سپس ما نهایی آن است. اجازه دهید وجود داشته باشد بشردوستانه سارک پاسخ. هند ایفای نقش کرده است, بنابراین آیا پاکستان است. در واقع بیشترین پیشرفت دانش پزشکی در امریکا با هند و پاکستان است. ما [سریلانکا] همچنین برخی از بنگلادش و برخی از ما باید با هم کار کنند.

اگر وجود دارد یک فاجعه طبیعی در هند, هر آنچه که مشکلات پاکستان صحبت خواهد کرد. هنگامی که وجود دارد یکی در پاکستان و هند صحبت خواهد کرد. در این نگاه به عنوان یک بحران انسانی. و قطعا شروع از کاتماندو اما پس از آن شما باید برای نگاه در جایی دیگر بیش از حد. من به ذکر بنگالور به دلیل بنگلور, حیدرآباد هستند که در آن بسیاری از تست در حال انجام است. اگر آنها می خواهند آن را در جای دیگر که خوب بیش از حد. سارک باید تصمیم بگیرید که دقیقا آن را به آن چیزی است که به مبارزه بیش از آن است که یک ماده از راحتی. آن است که هند به رهبری تلاش است سارک به رهبری, اما اجازه دهید هند به ورودی. به طور مشابه, اجازه, پاکستان, بنگلادش به آنان است. اجازه دهید این دبیرخانه قرار داده و آن را با هم. ما باید در مسائل مربوط نه تنها برای سلامت بلکه برای اقتصاد ما. مثل مشکل بدهی است که سنگین برای هند و پاکستان و سریلانکا است.

بانک جهانی اقتصاددان ارشد برای جنوب آسیا به تازگی گفته هندو که به تازگی مدیریت مهاجر بازده بخش خدمات و از دست دادن درآمد و تامین امنیت غذایی برای فقیرترین پدیدار خواهد شد اولویت های کلیدی برای منطقه است. آیا شما با این ارزیابی می کند ؟

نیز وجود دارد یکی بیشتر. نگه داشتن شرکت رفتن بزرگ یا کوچک – اگر آنها سقوط تمام بخش رسمی می رود. آن کل فعالیت های اقتصادی است که در معرض خطر, دیگر از تولید ایمنی [PPE] لباس و دستکش و دارو. من فکر می کنم سارک نیز می تواند توسعه آماده به کار صنعتی پایه در این.

چگونه است ؟

ما می توانید شروع به شرکت ها شروع به ساخت. البته زمانی که آنها شروع قیمت های خود را ممکن است که رقابتی اما ما درباره آن تصمیم بگیرند و هر کس اقدام به خرید از یک یا دو شرکت اختصاص داده شده برای آن است.

ایجاد شغل نیز خواهد بود یک چالش عمده است ، به خصوص از کارگران مهاجر از این منطقه که در غرب کشور در حال بازگشت است و ممکن است بازگشت.

ما باید برای این کار. به یاد داشته باشید گردشگری در مالدیو, سریلانکا, بخش هایی از هند و نپال. چگونه می توانم شما را مدیریت ؟

من نگاهی به برخی از مسائل مربوط به تغییر آب و هوا و همچنین کشاورزی مدرن. یک فرصت خوب وجود دارد که ما در اینجا. کل شبکه تامین و همه آن چیزهایی است که ارزش نگاه. در واقع ما باید برای ایجاد شغل. شما باید به هلی کوپتر پول است. چیزی که مشکل ما با ما بدهی و مبلغ ما مدیون به

بین المللی اوراق قرضه [بازار]. بنابراین آن را بیشتر یک سوال از برخورد با این باشگاه لندن از پاریس, باشگاه, اما من فکر می کنم یک رویکرد مشترک خواهد به ما کمک کند.

من که قرار بود به درخواست شما در مورد بدهی. سریلانکا در حالی که بدهی های دو جانبه هستند, شاید, مذاکره, شرایط اوراق قرضه است که با توجه به بازپرداخت به زودی ظالم نیست ،

که یکی از بزرگ بله. است که چرا شما نمی توانید هر چیزی را در روپیه بدهی. ما باید تورم است. که یکی از چیزهایی که ما می تواند کار به عنوان یک واحد. این یک بشردوستانه مسئله است که سلامت جزء و یک جزء اقتصادی. هر دو بسیار مهم هستند. و ما باید در افغانستان که در آن مبارزه در جریان است. مگر اینکه شما می توانید به آتش بس به طور کامل وجود دارد می تواند نشت بیش از افغانستان به پاکستان به نپال به که بخشی از هند است.

همچنین بخوانید: سریلانکا به دنبال $400mn بدهی مبادله تسهیلات از RBI برای دیدار کوتاه مدت نیازهای مالی

شما صحبت از مدرن کشاورزی. چگونه است که در این منطقه قرار داده شده از نظر امنیت غذایی?

نگاهی به بزرگ افزایش جمعیت را به عنوان مثال از پاکستان به کشور اندونزی است. سپس نگاهی از کشورهای عربستان سعودی را به آفریقای جنوبی در اقیانوس هند, شما باید برای آماده شدن برای این. آن را به بسیار علمی کشاورزی و ما همچنین ممکن است در حال حاضر آماده. کشور خود را تا به برخی از مردم بسیار خوب انجام علمی کشاورزی, اما پس از آن دیگر وجود دارد که در حال سنتی است. شما حتی رشد جو و خود را در حال ساخت single malt whiskeys.

چه چشم اندازی برای دوباره فعال شدن بخش گردشگری در منطقه ؟

ما نیاز به کار در منطقه نمونه گردشگری ما می توانید نگه دارید در حال حرکت در اطراف و تشویق آن است. سرخپوستان به اینجا می آیند آنها بزرگترین [منبع بازار] پاکستانی نیز به اینجا می آیند. برای افزایش گردشگری, ما نیاز به تست بیشتر و اقتصاد باید پیش بروید زیرا گردشگران نیاز به پول است. مردم نمی خواهید به از راه دور آمده اند. اروپایی ها ممکن نیست. شاید برخی از خاورمیانه است. اما این [منطقه] است که در آن اعداد هستند.

شما با اشاره به سریلانکا را قوی نظام سلامت پیش از آن. سریلانکا پاسخ شده است نسبتا موثر عمدتا به دلیل ذاتی قوت خود را از بهداشت عمومی و زیرساخت ها است. آیا شما فکر می کنم رفتن به جلو وجود دارد نیاز بیشتری به سرمایه گذاری های عمومی در زمینه های کلیدی مانند سلامت ؟

ما باید برای پیشگیری سلامت. اما باز هم ما باید نگاه کاستی. در حال حاضر اگر ما قوی شده است که در داشتن مستندات ما را نمی کردم به تست. تست چیزی است که همه ما باید انجام دهید. اگر دولت به تست این است که یک فرصت بزرگ برای ایجاد اشتغال – در حالی که پرداختن به نیاز برای تجهیزات پزشکی و تقاضا برای دست sanitisers. هند یک بازار بزرگ است و پاکستان طوری است که بنگلادش – حالا که بزرگتر از چین است.

به طور گسترده تر شما همچنین پتانسیل تغییر در منطقه به سمت اقتصادی سیاست های مالی اساسی درآمد ؟ ما می بینیم که مکالمه چیدن در سطح جهان است.

شما باید به. شما باید به حرکت به دور از برخی از کسانی که [در گذشته سیاست]. اگر شما نگاهی به صندوق بین المللی پول, گزارش, آنها می گویند این بد است و آن را ممکن است انتخاب کنید تا سال آینده. من نمی دانم اگر ما پیدا کردن یک درمان به سرعت در سال آینده نیز به بد. ما باید برنامه ریزی برای دو سال. است که چرا من می گویند این بشردوستانه پاسخ از سارک نسبت COVID-19 چیزی است که ما واقعا باید توسعه.

وقتی به شما می گویند حرکت به دور از برخی از تاسیس سیاست های شما چه معنی است ؟

شما باید برای نگاه در برخی از بخش های که شما در حال رفتن به پمپ در پول به. ما باید متمرکز بر تورم, اما نرخ تورم کاهش یافته است. سوال از جمع آوری پول – تجاری و در غیر این صورت چقدر می تواند

لندن باشگاه به ما ؟ که واقعا مسئله بزرگ برای همه ما است. و این واقعیت است که برای هند و پاکستان آن است که یک مقدار بزرگ شاید چند میلیارد دلار است. بنابراین بهتر است برای رفتن به یک تیم و آن را به جای رفتن به صورت جداگانه.

صحبت از فشارهای بین المللی پول در بازار, آیا شما فکر می کنم از آن زمان به تجدید نظر غالب اقتصادی ،

خوب بازار آزاد را به جریان. اما برخی از کشورها هستند که به خوبی انجام می دهند [در COVID-19 پاسخ] بیشتر اقتصاد بازار اجتماعی. آلمان – هر دو CDU و سوسیال دموکرات ها. و شاید در انتخابات بعدی آنها را به دست آورید در هزینه خبر داد. سپس مرکز حزب در نروژ آنها خواهر ما ، و نیوزیلند – کدام حزب در قدرت آن بیشتر اقتصاد بازار اجتماعی. بنابراین هر جا که وجود دارد یک بازار اجتماعی – چرا که آنها خیلی به بهداشت و آموزش و پرورش – پاسخ خوب بوده است. از سوی دیگر کشورهایی مانند انگلستان و برخی از ایالات در ایالات متحده شده اند کاهش در هزینه های بهداشت و درمان, و آنها در حال پرداخت قیمت آن است.

زمانی که ما در دولت در پنج سال گذشته ما با قرار دادن مقدار زیادی به سلامت. اما مناطق وجود دارد ما باید در حال حاضر نگاه مانند مراقبت های ویژه. و قوی تر پیشگیرانه سلامت اقدامات که در آن ما باید برای تقویت تست قطعات.

من باید به شما بگویم که این آمبولانس که نخست وزیر مودی به من درخواست – ما باید از او تشکر کنم که بدون آن می شده اند بسیار مشکل تر و هند و بودجه بیمارستان در Dickoya [مرکزی استان] ساخته شده است که تفاوت گسترده ای به مناطق بدون هیچ گونه دسترسی به خدمات پزشکی. هند به کمک زیرساخت پروژه ها – خانه ها در جففنا در کشور تپه – همه که کمک می کند تا در این وضعیت. در حال حاضر آن دسته از ساکنان زندگی نمی کند در خط اتاق های بسته بندی شده در کنار یکدیگر است.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم COVID-19 تاثیر جهانی ، چین و آمریکا دو از کشورهای قدرتمند شده اند آمار بدی است.

اروپا در حال رفتن به بدترین آن. و چه خواهد شد انگلستان انجام دهید ؟ آنها از دست رفته بازار و در این وضعیت شما نمی توانید به دست آوردن یک بازار در عجله بسر می رسانید. چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به انجام است که برای حفظ اقتصاد رفتن تا او نخواهد بود دوم حدس زده چین. اما چین در واقع یک مستند و آنها در حال حاضر دوباره شروع. این مشکل برای چین مانند همه ما در راه های مختلف است که بازار در جهان غرب است. تا زمانی که جهان غرب میدارد تا ما را به حرکت به سمت بازارهای دیگر نیز می باشد. من فکر می کنم هند باید تجدید نظر که به RCEP [منطقه ای جامع همکاری اقتصادی] حتی در مرحله بعد. من متوجه مشکلات, اما از آن است که به عنوان بد نیست به عنوان برخی از شرکت های آن را خارج می شود. و شما قوی هستند. من فکر می کنم شما باید برای آمدن به RCEP و سپس ما همچنین می توانید تمام پیوستن به در. و ایجاد این بازار است. ژاپنی ها با پان پاسیفیک ساز در حال حاضر ایجاد یک اقیانوس آرام و شرق آسیا سازمان ملل که بسیار توسعه یافته است.

بنابراین شما می توانید RCEP با هند و چین در آن — هند باید درخواست برای برخی از وضعیت حتی ما می توانیم به آن ما می تواند حتی سریع تر از هند – آن را می توان توسعه یافته است.

من فکر می کنم اقتصادی و تکنولوژی همکاری (ETCA) [پیشنهاد بین سریلانکا و هند] باید در آمده است. در حال حاضر رئیس جمهور دولت باید متوجه ارزش آن است. با که و RCEP ما می تواند به توسعه این به تدریج.

امریکا یک بازار بزرگ و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا اقتصاد رفتن اما وجود دارد مقدار زیادی از اختلاف بین او فرمانداران و دیگران. اما اروپا در حال رفتن به پیدا کردن آن دشوار است. آلمان می, اما, ایتالیا, فرانسه, اسپانیا در اتحادیه اروپا و بریتانیا در حال رفتن به پیدا کردن آن دشوار است. روسیه نیز تحت تاثیر قرار و کشورهای تولید کننده نفت.

شما باید اظهار نظر در جهان نظم اقتصادی. سیاسی است COVID رفتن به ترک جهان ، در حال حاضر وجود دارد برخی از نگرانی بیش از دموکراسی در برابر این بیماری همه گیر.

من فکر نمی کنم COVID می تواند بر فضای دموکراتیک به دلیل آنچه اتفاق افتاده این است که مردم در حال بیشتر باز است. در کشورهای غیر دموکراتیک نیز آنها ارائه فضای بیشتر. آنچه اتفاق افتاده در آسیا است که در سطح سیاسی ما هنوز هم نمی کردم یک منطقه ای. ما در حال حرکت به سمت آن. حتی در شرق آسیا کنار.

به عنوان مثال اتحادیه اروپا که در حال آمدن است تحت استرس است. دوم البته اگر هر چند ما از دولت های ملی وجود دارد همیشه یک رهبری ارائه شده است. من به یاد داشته باشید پس از 9/11 آنها با هم. و در سال 2008 در پایان از رئیس جمهور بوش را دوره کردم همه با هم و به عنوان یک نتیجه از بحران موجود بود در عرض دو سال. در تغییر آب و هوا دوباره ما جلو آمد که در آن زمان رئیس جمهور باراک اوباما بود. اما این بار آن را از دست رفته است در همه طرف. حرکت به سمت چند جانبه نظم سیاسی ادامه خواهد داد و ممکن است تقویت شده است و همچنین در دراز مدت.

آنچه که نظر خود را در روپیه لانکا کمیسیون انتخابات برنامه ریزی انتخابات عمومی در تاریخ 20 ژوئن? بسیاری از مخالفت احزاب مخالف حرکت می کند.

به دنبال اعداد در حال حاضر من مطمئن هستم که آن را از چپ به کارشناسان پزشکی. آنچه که ما پیشنهاد کرده اند که در حفظ و تست. شروع با حداقل 3000 تست و سپس شما می دانید. اگر زندگی می آید و به حالت عادی شما می توانید از برگزاری انتخابات. و شما باید. ما همچنین می خواهیم انتخابات است. اما اجازه دهید تست بروید. اولا اقتصاد باید شروع. مردم در حال رفتن به می آیند در حال اجرا و رای دادن زمانی که آنها را می خورند. اقتصاد باید شروع. و با آن مردم خواهد شد و سپس برای انتخابات است. کلید است که تست, تست, تست! و ما می گویند با شروع از 3000. که کافی نیست. اما حداقل ایجاد ظرفیت برای که و پس از آن به خاطر دو برابر شدن آن است.

همچنین بخوانید: سریلانکا EC اعلام نظر سنجی در ژوئن 20; صدای اپوزیسیون نگرانی

در لحظه سریلانکا می کند حدود 1000 تست یک روز نیست ؟

بله آنها در حال حاضر در تلاش برای آمدن به 1000. اما آنها را به نگه داشتن در حال افزایش است.

وجود دارد به اندازه کافی تست کیت?

شما می توانید خرید وجود دارد به اندازه کافی در بازار — شما ممکن است مجبور به پرداخت کمی بیشتر — حتی اگر آن را در زمان کمی طول می کشد. اگر چه وجود دارد موج دوم? یا موج سوم? ژاپن به دنبال در موج دوم کره جنوبی است که به دنبال در موج دوم, آلمان, چین, انگلستان است که صحبت کردن در مورد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>