Coronavirus | رویدادهای ورزشی آمار در سراسر جهان شیوع COVID-19

دور نهایی قهرمان Santosh جایزه 2019-20 برنامه ریزی برای بازی در ایزوال شده است به تعویق افتاد و در پی این رمان شیوع کروناویروس. این می آید پس از یک مشاوره بهداشت صادر شده توسط دولت با توجه به Covid-19 شیوع.

مستند در ایتالیا

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد که تعلیق تا آوریل 3 از تمام رویدادهای ورزشی در کشور از جمله بالا پرواز سری آ لیگ فوتبال.

سوال باقی می ماند در مورد گرفتن فصل به پایان رسید. حداقل سه دور از مسابقات خواهد شد نیاز به توان دوباره مرتب پس از آوریل 3 قبل از پایان فصل برنامه ریزی شده برای مارس 24.

کمی وجود دارد اتاق را برای مانور به دلیل یورو 2020 آغاز در ژوئن 12. و وجود دارد که یورو 2020 با توجه به میزبانی در سراسر 12 کشور از جمله ایتالیا ممکن است در صورت بی سابقه ای لغو.

LaLiga بیش از حد تایید کرد که روز سه شنبه اول و دوم بخش مسابقات در اسپانیا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به مدت حداقل دو هفته.

طرفداران ممنوع

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا دور 16 بازی برگشت مقابل ناپولی برای برنامه ریزی مارس 18 دستور داده شده بود با بازی در پشت درهای بسته به دلیل شیوع کروناویروس هر دو باشگاه اعلام کرد.

چهارشنبه راین دربی بین بوروسیا مونشنگلادباخ و ادکلن خواهد بود که اول بوندسلیگا بازی به بازی در پشت درهای بسته با توجه به coronavirus مقامات محلی اعلام کرد در روز سه شنبه.

آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) رئیس مسیحی Seifert یکشنبه هشدار داد که “فصل باید پایان یابد تا اواسط مارس” به منظور اطمینان از وضوح بیش از ارتقاء سقوط و صلاحیت برای رقابت بین المللی است.

سویا گرفتن در صفحه اصلی به رم در لیگ اروپا در روز پنج شنبه نیز قرار داده می شود در پشت درهای بسته.

سازمان میامی تنیس باز گفت: این مسابقات شد و هنوز هم مجموعه ای به رفتن پیش یک روز پس از ATP/WTA Indian Wells رویداد در کالیفرنیا لغو شد با توجه به کوروناویروس.

مختصری در بیانیه منتشر شده روز دوشنبه توسط میامی برگزارکنندگان در توییتر گفت: آماده سازی برای 23 مارس-آوریل 5 رویداد بودند “حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>