Coronavirus | سریلانکا باعث می شود cremations اجباری برای ویروس مرگ و میر عصبی مسلمانان

سریلانکا ساخته شده cremations اجباری برای coronavirus قربانیان روز یکشنبه نادیده گرفتن اعتراضات در این کشور اقلیت مسلمانان که می گویند آن می رود در برابر سنت اسلامی.

همچنین | تعاملی گرافیک ردیابی جهانی گسترش coronavirus – که

هفت مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی که تا کنون در کشور جزیره ای سه مسلمان بودند. اجساد سوزانده شد توسط مقامات با وجود تظاهرات از بستگان.

“جسد یک فرد که مرده است و یا مشکوک به درگذشت از…COVID-19 باید سوزانده” وزیر بهداشت Pavithra Wanniarachchi روز یکشنبه گفت. سازمان جهانی بهداشت گفت: قربانیان “را می توان دفن و یا سوزانده.”

بیش از 200 نفر تست مثبت برای coronavirus تا کنون در سریلانکا که در آن نامحدود در سراسر کشور حکومت نظامی تحمیل شده. مرده سوزی را مورد انتقاد قرار گرفته است توسط گروه های حقوق.

“در این زمان دشوار مقامات باید آوردن جوامع با یکدیگر و تعمیق اختلافات بین آنها” عفو جنوب آسیا مدیر Biraj Patnaik گفت: در اوایل این ماه.

اصلی در این کشور حزب سیاسی است که نشان دهنده مسلمانان که تا 10 درصد از 21 میلیون-قوی ملی جمعیت اتحاد دولت را متهم به “بی عاطفه بی اعتنایی” برای مراسم مذهبی و خانواده ها خواسته.

تنش بین مسلمانان و اکثریت سینهالی جمعیت به سر آمد و آخرین عید پاک پس از محلی جهادی متهم به بمب گذاری های انتحاری در سه هتل و سه کلیسا که به کشته شدن 279 نفر است.

همچنین به عنوان خوانده شده | سریلانکا منصوب 6-عضو تیم برای تسریع در عید پاک یکشنبه حمله پروب

هفته بعد, Sinhalese, اوباش مورد حمله مسلمانان, کشته شدن یک و زخمی شدن ده ها تن بیشتر است. صدها نفر از خانه ها و وسایل نقلیه نابود شدند و مقامات متهم به ناکامی در توقف خشونت — اتهام را تکذیب کرد توسط کلمبو. سریلانکا کلیسای کاتولیک روم روز یکشنبه گفت آن بخشید انتحاری و اضافه کرد که “ما از ارائه عشق به دشمنان که سعی در نابود کردن ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید