Coronavirus | سریلانکا از نظر چنای COVID-19 “در معرض خطر منطقه’

سریلانکا روز شنبه در گزارش اول خود را COVID-19 مرگ از 65 سال سن بیمار که دچار دیابت و کلیه عوارض بهداشتی وزارت بهداشت خبر داد. جزیره ملت 113 تایید coronavirus بیماران تا کنون.

 

سریلانکا مقامات بهداشت نیز شناسایی چهار COVID-19 موارد مثبت در افرادی که به تازگی از چنای باعث مقامات به اصطلاح چنای یک “خطر بالا” منطقه.

“دو موارد شناسایی شده امروز و دو بیشتر موارد از اوایل این هفته تمام شد چنای عودت چنای است که قطعا در معرض خطر منطقه” مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی گفت: هندو در روز شنبه. دولت خواسته است تا تمام کسانی که در بازگشت از چنای در 14 روز گذشته به گزارش به مقامات بهداشتی برای قرنطینه.

اواسط ماه مارس سریلانکا گزارش چهار نفر — هند توریستی و سه سریلانکا — که تست مثبت در بدو ورود از هند است. با آخرین تشخیص تعداد هشت مورد را نشات گرفته از هند به گفته مقامات. نه بیماران بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان با توجه به رسمی بولتن.

Coronavirus | Indian میان 100 بيمار در سریلانکا

سریلانکا متوقف پرواز ورود در فرودگاه در 17 مارس است. برای یک هفته در حال حاضر این جزیره شده است و در نزدیک به کل خاموش کردن و سفر بین مناطق نیز ممنوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید