تامیل نادو دولت خواهد شد در روز دوشنبه را در تصمیم گیری در اعمال دقیق اقدامات محدود کننده در چنای Kancheepuram و ارد ولسوالی که رقم بين 80 مناطق سراسر کشور که در مرکز توصیه کرده است برای حفظ تنها “خدمات ضروری” از نظر COVID-19 شیوع. روز یکشنبه سه بیشتر بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 وزیر بهداشت C. Vijayabaskar گفت.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“ما را به یک تصمیم در تحمیل محدودیت های شدید در این منطقه در یک نشست سطح بالا در صبح روز دوشنبه. ما می خواهیم برای احتیاط قبل از اعلام بسته شدن موسسات در چنای و در جای دیگر” یک مقام دولتی گفت.

دیگر مقام ارشد گفت که دولت با در نظر گرفتن سهام از وضعیت و خواهد آمد تا با یک اطلاع رسانی است. “هیچ مستند همانطور که از در حال حاضر. آن است که یک روز عادی فردا [مارس 23]. دولت را به یک تماس,” او اضافه شده است.

وزیر Edappadi K. Palaniswami صدور یک فرمان تعلیق تا مارس 31 برداری از تمام دولتی و خصوصی درون دولت خدمات اتوبوس. پیش از این دولت تا به حال عمل حداقل خدمات اتوبوس به کرالا کارناتاکا و آندرا پرادش است. چنای مترو خدمات لغو شده اند تا در پایان ماه.

وزیر حمل و نقل M. R. Vijayabhaskar گفت: از روز شنبه حداقل خدمات اتوبوس خواهد عمل در چنای و بقیه T. N.

“تنها بین دولت خدمات اتوبوس متوقف شده است. اگر وجود دارد هر گونه تغییر تصمیم گرفته خواهد شد فردا [دوشنبه],” وزیر حمل و نقل Dharmendra Pratap Yadav گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی