Coronavirus رام در نیوزیلند در حالی که برزیل ظهور به عنوان نقطه داغ

خوانندگان در نیوزیلند ضربه امواج در سپیده دم سازندگان بازگشت به سایت های ساخت و ساز و baristas اخراج کردن خود دستگاه های اسپرسو به عنوان کشور کاسته سخت مستند سهشنبه در میان افت coronavirus شده است اما مغلوب را تحت حداقل در حال حاضر.

اما در جای دیگر, برزیل شد و در حال ظهور به عنوان یک پتانسیل جدید hotspot برای عفونت و تازه شک و تردید مطرح شد که آیا ژاپن خواهد بود قادر به میزبان در حال حاضر به تعویق افتاد بازی های المپیک سال آینده.

همچنین به عنوان خوانده شده | ماهیگیری, گشت و گذار و شکار اشاره زلاند نو پس از coronavirus مستند

اروپا و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا نیز در ادامه به تدریج سهولت محدودیت در حرکت و تجارت به عنوان آنها سعی در راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

اما در یک یادآوری از این ویروس را افزایش عوارض رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعداد مرگ و میر می تواند 70,000 در ایالات متحده پس از قرار دادن شماره در 60000 چندین بار در اوایل این ماه.

با تعداد موارد جدید پایانی نیوزیلند دولت سست آن مستند است که برای بیش از یک ماه بود توقیف مدارس و اکثر کسب و کار و تنها افرادی مجاز به ترک خانه های خود را برای کار ضروری برای به دست آوردن مواد غذایی و یا ورزش.

اکثر دانش آموزان ادامه تحصیل از خانه و کارگران هنوز هم مورد نیاز برای کار از خانه اگر آنها می توانند در حالی که همه مورد نیاز است برای حفظ اجتماعی فاصله. اما رستوران ها می توانید در حال حاضر برای بازگشایی غذای آماده سفارشات ساخت و ساز می توانید راه اندازی مجدد و گلف بازان و خوانندگان می تواند بازی کند.

نیوزیلند گزارش فقط سه عفونت های جدید در روز سه شنبه این کشور و مقامات بهداشت گفت: آنها در حال پیروزی در نبرد در برابر ویروس. با این وجود آنها هشدار داد مردم به راضی و اجتماعی را حفظ فاصله.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: مردم تا به حال انجام یک کار باور نکردنی برای شکستن زنجیره انتقال اما هشدار داد که نیاز به هوشیار باشند. به نقل از یک میکروبیولوژیست, protocol wine studio گفت: “هنوز هم ممکن است برخی از سوختن خاکستر وجود دارد خارج وجود دارد و آنها باید از این پتانسیل برای تبدیل شدن به یک آتش سوزی دوباره اگر ما به آنها این شانس.”

در استرالیا, مقامات بازگشایی سیدنی یاد Bondi ساحل به شناگران و خوانندگان در روز سه شنبه و صدها بازگشت به آب به عنوان به زودی به عنوان محدودیت برداشته شد. مردم می توانند تنها با استفاده از ساحل در طول روز نمی تواند معطل بر روی شن و ماسه و شمارش برای اطمینان اجتماعی فاصله.

در ژاپن یک متخصص پزشکی گفت او فکر می کند آن را دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک در سال 2021 بدون موثر coronavirus واکسن.

“من امیدوارم که واکسن و داروهای توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Yoshitake Yokokura رئیس جمهور ژاپن انجمن پزشکی.

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت برای به تعویق انداختن توکیو 2020 تابستان بازی ها تا ماه جولای سال آینده با توجه به همه گیر. ژاپن تحت یک monthlong وضعیت اضطراری در میان افزایش سریع عفونت در سراسر کشور که در بیمارستان ها سبب شیوع.

همچنین به عنوان خوانده شده | توکیو المپیک 2021 | ژاپن خواهد ‘قراضه’ اگر بازی برگزار نمی شود در سال آینده می گوید: Mori

در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro اصرار COVID-19 فقط “کمی آنفولانزا” و دارد که بدون نیاز به این نوع از محدودیت های است که کاهش عفونت را گسترش در اروپا و آمریکا

برزیل گزارش کرده است 4,600 مرگ و میر و 67,000 تایید عفونت. اما این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به عدم تست و بسیاری از افراد بدون علائم شدید که نیست به دنبال مراقبت های بیمارستان.

مقامات پزشکی در ریو دو ژانیرو و حداقل چهار نفر دیگر شهرهای بزرگ هشدار داده اند که خود را به بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط و یا بیش از حد غرق به هر گونه بیماران بیشتر است.

نیز وجود دارد نشانه هایی که رشد تعداد قربانیان در حال حاضر در حال مرگ در خانه. برزیل است که امریکا بزرگترین کشور با 211 میلیون نفر است.

“ما باید همه شرایط را در اینجا برای همه گیر شدن بسیار جدی تر گفت:” پائولو Brandŗo یک virologist در دانشگاه سائو پائولو.

Bolsonaro است مورد مناقشه جدی از coronavirus و گفت: مردم نیاز به سر زندگی خود را برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی. اما بسیاری از دولت فرمانداران در این کشور اتخاذ کرده اند محدودیت به سرعت گسترش یافته و تحت فشار قرار دادند و مردم را به ماندن در خانه.

در دیگر تحولات نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار پس از کشمکش با ویروس و به شدت هشدار داد در برابر, کاهش, کشور خود را مستند بیش از حد به زودی. “من حاضر به دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع بیماری و از دست دادن زندگی است.”

و نیویورک لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تعیین شده برای ژوئن 23, از برنی ساندرز در حال حاضر اذعان نامزدی به جو بایدن. دولت گزارش 337 مرگ و میر برای کمترین روزانه تعداد این ماه را از نزدیک به 800 تقریبا سه هفته پیش.

تعداد تایید عفونت در آمریکا افزایش یافته است به حدود 1 میلیون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اگر چه تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر نیست چرا که هر کسی که قرارداد این ویروس تست شده است.

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 210,000. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 56,000. ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>