Coronavirus | ده نوزادان قرارداد ویروس در رومانیایی بیمارستان

یک رومانیایی زایمان واحد بررسی شده بود روز سه شنبه پس از 10 نوزادان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با سوء ظن آنها قرارداد این ویروس از کارکنان بهداشتی است.

“مادران آزمایش منفی اما نوزادان آزمایش مثبت بنابراین ما باید به در نظر گرفتن مخاطبین خود را با هیات های پزشکی” وزیر بهداشت Nelu Tataru گفت: در مصاحبه با تلویزیون Antena 3 ایستگاه اواخر روز دوشنبه. بچه ها هیچ نشانه ای ندارند و همه آنها به جز یکی از آنها را همراه با مادران خود رفته به انزوا در خانه.

آقای Tataru با اشاره به “شکست در فعالیت های هر دو زایمان مقامات محلی بهداشت عمومی اداره (DSP)” و وعده داده شدید اقدامات صورت لزوم. محلی DSP رئیس شده است را رد کرد.

“برای دو روز گذشته من احساس مثل من زندگی در یک فیلم ترسناک” یکی از مادران گفت: محلی pressalert.ro سایت. “کارکنان نمی شد با پوشیدن ماسک,” او گفت:, و اضافه کرد که مادران شنیده بود روز چهارشنبه از طریق کانال های غیر رسمی که وجود دارد یک مورد از coronavirus در بیمارستان است.

“در روز پنج شنبه بیمارستان شد ضد عفونی با ما داخل,” او گفت:.

مختصر قرنطینه

این واحد در غرب رومانیایی شهر تیمیشوارا بود به طور خلاصه قرار داده شده تحت قرنطینه در مارس 31 اما بازگشایی شد روز بعد به دستور محلی DSP که اصرار داشت در این زمان بود که “هیچ خطر عفونت برای بیماران یا پزشکان” حتی اگر 13 نفر از کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت است.

آخرین مورد می افزاید: به نگرانی در مورد چگونه رومانی سیستم مقابله با این بیماری همه گیر. کادر پزشکی صحبت کردن در هفته های اخیر بیش از کافی تجهیزات برای کسانی که در خط مقدم.

وجود دارد بیش از 4,400 موارد تایید شده در رومانی و تا کنون 180 نفر کشته شده اند. حدود 700 نفر از کسانی که آلوده هستند, بهداشت و درمان کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید