Coronavirus: تئاتر در کرالا تعطیل شود تا مارس 31, فیلم منتشر شده به تعویق افتاد

پس از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan درخواست اوایل امروز که همه سینما تعطیل شود در دولت تا مارس 31, نگه داشتن در ذهن بزرگتر عمومی خوب تولید کنندگان و توزیع کنندگان در صنعت تصمیم گرفته اند به افتخار خود را درخواست.

با توجه به کروناویروس ترساندن و آخرین توسعه از شش مورد جدید از COVID-19 گزارش در کرالا تصمیم استقبال شده است. دولت گزارش 12 مورد مثبت در حال حاضر کاملا.

 

بزرگ-بودجه انتشار در کرالا در ماه مارس امسال بود که مدیر Priyadarshan و Mohanlal را Marakkar شیر از دریای عربکه همچنین ستاره بزرگ گروه بازیگران.

این فیلم اثری زندگی دریایی کاپیتان اصلی Zamorin از Calicut (در حال حاضر نام کالیکوت) Kunjali Marakkar IV که essayed توسط Mohanlal و بر اساس قرن 16 جنگجو که بسیج کشور برای اولین بار نیروی دریایی به جنگ پرتغالی و تهاجم.

فیلم دیگری به تاخیر انتشار خواهد بود Tovino توماس-starrer کیلومتر و کیلومتر, یک فیلم کمدی است که نوشته و کارگردانی شده توسط Jeo عزیزم.

در حال حاضر انتشار این حماسه تاریخی خواهد بود به تعویق افتاد. اگر وضعیت شدت, مارس منتشر شده مانند تامیل فیلم — ویجی را استاد و Suriya را Soorarai Pottru — نیز نه انتشار در کرالا است.

تولید کنندگان و توزیع کنندگان برگزار خواهد شد بررسی در مارس 16 و تصمیم خواهد گرفت که آیا هر گونه تغییر ساخته شده با توجه به وضعیت که در آن نقطه. توزیع کنندگان همچنین گفته شده است که عمده شیب در مجموعه در دو روز گذشته به ویژه در Pathanamthitta و کتیم که در آن COVID-19 موارد گزارش شده است. آنها اضافه شده است که مدیران مربوطه از مالایالام فیلم ها می توانید تماس بگیرید و در مورد اینکه آیا تیراندازی مداوم فیلم را به ادامه.

پس از بازگشایی تئاتر انتشار اولویت خواهد بود برای ماه مارس منتشر شده به عنوان در هر مورد اولیه بحث با تولید کنندگان می گویند که توزیع کنندگان در صنعت.

به عنوان شیوع کروناویروس در هند آن باقی مانده است دیده می شود اگر فیلم دیگر صنایع را به دنبال کت و شلوار با بستن تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>