وزیر بهداشت C. Vijayabaskar روز یکشنبه گفت: از دولت انتظار می رود همه چیز در COVID-19 مقابل برای حل و فصل کردن قبل از مارس 10.

یک زن جوان تا به حال در یک صدای جیر جیر که او تا به حال با برچسب وزیر گفت که پسر عموی او بود و انتظار برای آمدن به هند در مارس 10 برای عروسی خود را که قرار است در آوریل 16. او می خواست به دانستن اگر او پسر عموی خواهد شد که از ورود به آمریکا باید پیش سفر خود را به جای 14 روز دوره قرنطینه. به این آقای Vijayabaskar پاسخ داد: “خانم ما پیش بینی همه چیز را حل و فصل قبل از آوریل 10, از این رو, پسر عموی خود را ممکن است نیاز به prepone سفر خود را.”

همچنین بخوانید: بدون نیاز به وحشت مورد coronavirus: T. N. وزیر بهداشت

وقتی پرسید که آیا او معتقد بود که همه چیز را به نوبه خود برای بهتر شدن در کمتر از یک ماه به وزیر گفت هندو که زن خواسته بود یک سوال در مورد کسی که سفر از ایالات متحده است. “ایالات متحده است و نه در صفحه اصلی قرنطینه لیست دولت مرکزی تا به حال به ما داده. بنابراین من به او گفت که این وضعیت می تواند تغییر کند. هر بحران را تحمل نمی کند. حتی در چین این وضعیت بهبود یافته است. ایده این است که [به] ایجاد وحشت” او گفت:.

در آن بولتن روزانه وزارت بهداشت گفت که تا به امروز 1,74,880 مسافران شده بود به نمایش در فرودگاه چنای Tiruchi, مادورای و Coimbatore. در مجموع 1,973 فتح کرد گرفته شد مسافران بودند در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای 28 روز و 15 نفر دیگر تحت بیمارستان انزوا.

تا یکشنبه, 88 نمونه برداشته شده بود از مسافر و به فرستاده پادشاه موسسه پیشگیرانه پزشکی Guindy ملی موسسه ویروس شناسی پونا و ویروس تحقیقات و آزمایشگاه های تشخیصی در Tiruvarur, تیرونلولی و Theni. نمونه 86 مسافر تا به حال پردازش شده است. در حالی که 85 نمونه بازگشت منفی و یک نمونه مثبت آزمایش برای SARS-CoV-2 عفونت و دو نفر در حال پردازش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی