Coronavirus | این است که رفتن به 9/11 لحظه دکتر می گوید که ایالات متحده پرانتز برای ‘سخت’ هفته

ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه وارد یکی از حساس ترین هفته تا کنون در coronavirus بحران با مقامات دولتی هشدار داد که مرگ و میر در مکان هایی مانند نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا نشانه ای از مشکل به آمده در کشورهای دیگر.

همچنین بخوانید: داده ها نشان می دهد که ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

هنوز فرمانداران هشت متحده در برابر صدور stay-at-home سفارشات با هدف کاهش گسترش بیماری های تنفسی و برخی از کلیساها برگزار زیادی یکشنبه نخل خدمات در سرپیچی از این دستور در کشورهای خود را.

نیویورک, سخت ترین آمار دولت, گزارش روز یکشنبه که برای اولین بار در یک هفته مرگ و میر کاهش یافته بود کمی از روز قبل اما هنوز هم وجود دارد نزدیک به 600 جدید مرگ و میر و بیش از 7,300 موارد جدید. مکان هایی مانند پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن دی سی در حال شروع به دیدن افزایش مرگ و میر.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده. این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی تواند موضعی,” ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams هشدار داد در فاکس نیوز در روز یکشنبه. “این رفتن به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

 

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: روز یکشنبه که بستری شدن در بیمارستان به حال 50 ٪ کاهش یافته است بیش از گذشته 24 ساعت. او هشدار داد که آن هنوز روشن نیست که آیا بحران رسیدن به یک فلات در دولت است که در مجموع 4,159 مرگ و میر و بیش از 122,000 موارد است.

یک بار در اوج این بیماری همه گیر عبور می کند آقای کومو گفت: یک توده اجرای آزمایش سریع خواهد بود حیاتی به کمک ملت “بازگشت به حالت عادی.”

نه “ماندن در خانه’ سفارشات در هشت متحده

اکثر ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر به سرعت گسترش ویروس در ایالات متحده, که در آن بیش از 3,35,000 مردم باید آزمایش مثبت و بیش از 9,500 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

اما هشت متحده همه آنها با فرمانداران جمهوریخواه هنوز به منظور ساکنان به ماندن در خانه: Arkansas, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, کارولینای جنوبی داکوتای جنوبی یوتا و وایومینگ. گرجستان که ثبت 6,600 موارد و بیش از 200 مرگ دستور داد ساکنان خانه بماند اما پس از آن اجازه برخی از سواحل به بازگشایی شده است.

 

جمهوری خواه فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون در دفاع از امتناع خود را به منظور ایالت محدودیت و گفت: وضعیت در حال تماشا بود که از نزدیک و بیشتر خود را “هدفمند رویکرد” هنوز کاهش گسترش ویروس.

آقای آدامز, جراح عمومی گفت: فرمانداران که تا به حال صادر ماه اقامت در خانه سفارشات حداقل باید در نظر بگیرید یکی برای هفته آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امیدواری کرد روز یکشنبه در ایالات متحده بود و از دیدن یک سیما-از coronavirus بحران در برخی از نقاط داغ با استناد به کاهش مرگ و میر ناشی از شنبه در نیویورک است.

“ما دیدن نور در انتهای تونل. چیزهایی که اتفاق می افتد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

کلیسا اتوبوس در محله های کشیش نشین

چند کلیساها شد برگزاری اجتماعات بزرگ در پالم یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس در کلیساهای مسیحی.

کشیش تونی طلسم دستگیر شد و در هفته گذشته برای برگزاری خدمات خود را احضار وفادار دوباره سه هفته پس از لوئیزیانا ممنوع تجمعات از 10 نفر یا بیشتر.

لوئیزیانا تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس گزارش یک پرش در مرگ و میر نزدیک به 500 و بیش از 13000 موارد است. فرماندار پیش بینی شده دولت خواهد اجرا از هواکش توسط پنج شنبه.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این شهرستان تا به حال به اندازه کافی هواکش برای دریافت از طریق روز سه شنبه یا چهارشنبه بود و او به دنبال از بین 1000 و 1500 بیشتر از فدرال و ایالتی انبارهای که او تخمین زده بود 10,000 و 2,800 بود.

اورگان که گزارش شده حدود 1000 موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus گوید این ارسال نیویورک 140 هواکش ماشین آلات است که با کمک مردم نفس پس از حملات ویروس ریه های خود را. واشنگتن بازگشت بیش از 400 نفر از ماشین آلات استراتژیک ملی ذخایر برای ضربه متحده, New York.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

 

هنوز هم اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی شاهد نشانه هایی از پیشرفت در مبارزه خود را در برابر ویروس.

“ما بسیار امیدواریم که در هفته آینده چه خواهیم دید افزایش تعداد موارد و افرادی که از دست دادن زندگی خود به این بیماری ما نیز امیدوار به دیدن یک ثبات موارد در سراسر این مناطق مترو که در آن شیوع شروع چند هفته پیش” وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید