از شیوع کروناویروس در چین ممکن است بیش از آوریل آن سال آخر پزشکی مشاور گفت: اما مرگ و میر گذشت 1000 و سازمان بهداشت جهانی می ترسید یک “بسیار قبر” تهدید جهانی.

به عنوان اپیدمی فشرده جهان دومین اقتصاد, شرکت های چینی در تلاش برای بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال نو صدها نفر از آنها گفت: آنها نیاز به وام های در حال اجرا را به میلیاردها دلار به شناور باقی می ماند.

شرکت اخراج شد ابتدا با وجود اطمینان توسط رئیس جمهور چین که گسترده sackings خواهد بود اجتناب کرد به عنوان زنجیره تامین جهانی شرکت از تولید کنندگان ماشین برای گوشی های هوشمند سازان پاره شده.

تعداد موارد قطره

چین مهمترین پزشکی مشاور در شیوع زونگ, اتباع, به رویترز گفت که تعداد موارد جدید در حال سقوط بود در قطعات و هوا اپیدمی خواهد اوج این ماه است.

“من امیدوارم که این شیوع و یا این رویداد ممکن است در چیزی شبیه مارس” اضافه شده آقای زونگ, 83, متخصص اپیدمیولوژی که موفق به کسب شهرت برای نقش خود در مبارزه با شیوع سندرم حاد تنفسی در سال 2003.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: 1,017 نفر مردهاند که در آن وجود دارد 42,708 موارد است.

تنها 319 موارد تایید شده اند در 24 سایر کشورها و سرزمین های خارج از سرزمین اصلی چین با مرگ دو نفر در هنگ کنگ و دیگر در فیلیپین.

سهام جهان که تا به حال دیده می شود دور از selloffs با توجه به این رمان coronarivus’ تاثیر بر اقتصاد چین و اثرات موج دار شدن جهان دور نگه داشته و رو به افزایش نسبت به رکورد آقای زونگ نظرات.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus کمتر بود خوش مشرب اما جذاب برای به اشتراک گذاشتن نمونه ویروس و سرعت بالا از تحقیقات به دارو و واکسن.

“با 99% موارد در چین باقی مانده است بسیار اضطراری که برای کشور است اما یکی است که دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان است,” او گفت: محققان در ژنو است.

Sackings شروع

با سفر محدودیت مستندات و تولید سیستم های تعلیق همه تاثیر اقتصاد چین بسیاری در تلاش بودند به محاسبه و پیش بینی احتمال تاثیر است.

جی پی مورگان تحلیلگران کاهش داد و پیش بینی ها برای رشد این سه ماهه گفت: شیوع کرده بود “به طور کامل تغییر پویایی” از اقتصاد آن است.

سرمایه گذاری بانک Nomura به گفته تحلیلگران این ویروس به نظر می رسید که تا به حال “تاثیر مخربی” در اقتصاد چین در ماه های ژانویه و فوریه و بازار “به نظر می رسد به طور قابل توجهی کم بها دادن میزان اختلال”.

نروژ بزرگترین مستقل انرژی مشاوره Rystad انرژی پیش بینی شیوع بیماری را کاهش رشد تقاضای جهانی نفت یک چهارم این سال است. اما دو مقامات رسمی اتحادیه اروپا گفت: تاثیر بر روی بلوک از آسیب به اقتصاد چین خواهد بود “حاشیه”.

در داخل چین بیش از 300 شرکت به دنبال وام های بانکی در مجموع 57.4 میلیارد یوان ($8.2 میلیارد دلار) برای کمک به کنار آمدن با اختلال منابع بانکی گفت.

وام گیرندگان بالقوه شامل مواد غذایی و تحویل لوله Meituan Dianping گوشی های هوشمند ساز Xiaomi پارسیان و سوار-نقطه ارائه دهنده دیدی Chuxing Technology Co.

شرکت چینی Xinchao رسانه ها گفت: در روز دوشنبه آن را به حال گذاشته شدن 500 نفر و یا فقط بیش از یک دهم از آن نیروی کار و رستوران های زنجیره ای Xibei گفت: آن نگران بود در مورد نحوه پرداخت آن تقریبا 20,000 کارگران است.

مقامات گفتند که رول از اقدامات برای ایجاد ثبات در شغل علاوه بر آنچه قبلا اعلام کاهش نرخ بهره و محرک های مالی طراحی شده برای به حداقل رساندن هر گونه رکود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی