Coronavirus | سه مرگ و میر در A. P. & کارناتاکا موارد جدید در کرالا

Kurnool و گنٹور مناطق همچنان به نقاط مهم برای COVID-19 در آندرا پرادش, ثبت نام جدید موارد مثبت با گذشت هر روز. دو بیشتر از افراد سالم به این بیماری در گنٹور بالا بردن تلفات در کشور به 22.

یک نفر که فوت در کارناتاکا یافت شد مثبت برای ویروس.

برخلاف روند بیش از یک هفته کرالا به حال 19 جدید COVID 19 مورد در روز سه شنبه. تعداد بیماران اعلام کرد که بهبود از بیماری بود 16.

آندرا پرادش ثبت 35 مورد جدید در 24 ساعت پایان روز شنبه صبح و 19 از آنها از دو منطقه – Kurnool (10) و بالکن (9). دیگر مناطق بودند Kadapa با شش مورد غرب Godavari چهار و کریشنا و آنانتاپور هر سه.

با آخرین اضافات تعداد کل موارد مثبت بالا رفت و به 757. با چهار نفر و دوره نقاهت در روز تعداد کسانی که بازیافت تا کنون بود در 96. تعداد موارد فعال شد 639.

در ضمن آندرا پرادش آزمایش 5,022 نمونه در 24 ساعت گذشته بار دوم از آن عبور 5,000 خوانده شده را علامت.

Kurnool گزارش کرده 184 موارد و گنٹور 158 در همه. کریشنا (83), Nellore (67), Chittoor (53), Kadapa (46), Prakasam (44), West Godavari (39), آنانتاپور (36), East Godavari (26) و ویساکاپاتنام (21) از دیگر مناطق با موارد متعدد.

سنبله در Telangana

Telangana شاهد شیب تند افزایش COVID-19 موارد مثبت در روز سه شنبه. وجود دارد 56 موارد جدید در نظر گرفتن تعداد کل افراد مبتلا پس از شیوع بیماری همه گیر به 928.

هیچ مرگ و میر گزارش شده در روز سه شنبه و تعداد تلفات باقی مانده در 23. همچنین 194 نفر از بیمارستان مرخص شد.

بولتن بهداشت عمومی و رفاه خانواده بخش سوریپت منطقه گزارش شده 26 نفر توسط شب. این GHMC منطقه گزارش 19 بیشتر موارد در حالی که سه نفر گزارش شده از Nizamabad منطقه.

اورد و Jogulamba-گدول مناطق گزارش دو مورد جدید در حالی که خممم, Medchal, واراناگل و Rangareddy گزارش یک هر. بخش خواست مردم را به پوشیدن ماسک صورت اجباری.

وزیر K Chandrashekhar رائو خواسته مقامات ارشد به تور مناطق به بررسی چگونه به خوبی تصمیم گیری برای جلوگیری از گسترش coronavirus شد در حال اجرا. آقای رائو برگزار شد و سطح بالا را به بررسی نشست در روز سه شنبه.

با یک شهروند ارشد و تسلیم COVID-19 کارناتاکا مرگ و میر لمس 17 در روز سه شنبه.

روز دیدم 10 بیشتر موارد کشف شده در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 418.

80 سال از Kalaburagi با سابقه بیماری پارکینسون و پذیرفته شده در آوریل 19 شديد حاد بیماری تنفسی در گذشت در صبح روز دوشنبه بود و او بعد از گزارش مثبت است.

از 10 مورد جدید سه هر حال از ویجیپورا و Kalaburagi دو از ننجنگود در Mysuru و هر یک از Belagavi و Dakshina کانادا.

در کرالا, Kannur منطقه اختصاص 10 جدید موارد پلککد چهار موارد کسرگد و کلم و شرنور یک مورد در هر. از 19 مورد جدید, 13 شد افرادی که تا به حال به خانه بازگشت از خارج از کشور سه (هر یک از Malappuram, پلککد و کلم) آمد و از تامیل نادو یک نفر در حال بازگشت از اوتار پرادش و دو بودند تماس با ما که در حال توسعه این بیماری وارداتی از موارد.

رئیس وزیر Pinarayi Vijayan گفت: مواردی از سراسر مرز بدان معنی است که کنترل سختگیرانه تر مورد نیاز بود در مرز با کشورهای دیگر.

کرالا گزارش 426 COVID-19 موارد که تنها 117 بودند در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>