مسافران مجبور به لغو پروازها در دولت مشورتی در برابر غیر ضروری سفر شده اند را در تلو تلو خوردن به عنوان بسیاری از شرکت های هواپیمایی ارائه داده اند هزینه کامل تنها برای سفر به کشورهایی که وجود دارد این است که یک ممنوعیت آشکار.

در بسیاری از موارد در حالی که شرکت های هواپیمایی را لغو دوباره هزینه رزرو سفر عوامل و aggregators اند یا موفق به عبور به نفع مسافران و یا مانند مسافران مجبور به برنامه ریزی مجدد پروازها در قیمت بالاتر است.

روز چهارشنبه دولت لغو ویزا برای همه شهروندان خارجی و اجباری قرنطینه برای سرخپوستان بازگشت از چین, ایتالیا, ایران, اسپانیا, آلمان و جمهوری کره و توصیه همه سرخپوستان در برابر غیر ضروری در سفر, و اضافه کرد که آنها را می توان در قرنطینه به مدت 14 روز در خود بازگشت.

بیست و دو ساله Anandita Abhay Bhalerao برنامه ریزی شده بود به پرواز به پاریس برای یک سفر کوله پشتی از بمبئی در روز جمعه توسط کویت ایرویز.

اما او پرواز لغو شد پس از کویت ممنوع ورود اتباع از کشورهای مختلف از جمله هند است. با وجود لغو توسط شرکت هواپیمایی بمبئی-بر اساس نویسنده ارائه شد تنها یک رایگان تاریخ را تغییر دهید.

تعیین می شود برای پیوستن به دوستان خود Ms Bhalerao سپس رزرو بلیط در خلیج هوا برای ₹39,000 که او مجبور به انصراف از زیر دولت مشاوره و دریافت فقط نیمی از کرایه به عنوان بازپرداخت را انجام دهید.

“من رزرو دو بلیط را از طریق سفر من (MMT). زمانی که کویت ایرویز لغو بلیط MMT گفت: آنها درمانده و من را مجبور به تماس با شرکت هواپیمایی. هواپیمایی ارائه شده تنها یک تاریخ را تغییر دهید اما این یک گزینه نیست برای من به عنوان من در سفر به جشن خواهر من تولد و همچنین به دلیل وجود شفافیت در چه مدت COVID-19 عفونت را ادامه خواهد داد” خانم Bhalerao گفت هندو از طریق تلفن.

ارتباطات حرفه ای, Durga ناندنی شد رزرو برای سفر به ویتنام در مالزی, خطوط هوایی بین آوریل 2 تا 12.

پس دولت مشورتی از چهار سال است که نگران رفت و آمد است. هر چند شرکت هواپیمایی اجازه می دهد تا او را به تغییر تاریخ سفر او به صورت رایگان و نامحدود بار تا 31 دسامبر با توجه به سفر من وب سایت خانم دورگا را مجبور به سرفه کردن ₹5,220 هر بلیط به عنوان جریمه برای rebooking. متناوبا, او را مجبور به انصراف از سفر او و تحمل از دست دادن کل.

“من یک مادر هستم چهار ساله و سفر برای من یک گزینه نیست چرا که از ترس در مورد COVID-19. پزشکی کارشناسان استدلال کرده اند که آن را ممکن است تا 18 ماه به منظور توسعه یک واکسن و بنابراین من نمی خواهم به خطر سفر در بعد از هشت ماه اما من هواپیمایی اجازه می دهد تا من به reschedule فقط تا پایان سال می گوید:” خانم دورگا.

“برای مناطق که در آن شرکت های هواپیمایی را لغو موجود و جدید پروازهای ما در حال ارائه 100 ٪ بازپرداخت به مشتریان ما. علاوه بر این ما در حال کار در پشت سر هم با ما هواپیمایی همکاران به ارائه یک گزینه برای تغییر تاریخ سفر بدون هزینه شارژ; و در حال عبور از پر هزینه چشم پوشی از مزایای نورد توسط همکاران ما به مسافران” من سفر گفت: در یک ایمیل و پاسخ به نمایش داده شد.

شکایت از عوامل

یکی دیگر از خانواده دو که نمی خواهید به توان شناسایی شد برنامه ریزی برای سفر به انگلستان در Etihad Airways هفته آینده اما به دنبال در حال حاضر برنامه ریزی مجدد سفر خود را که می آید در هزینه های بالاتر.

“ما در حال لغو مجازات هزینه ₹10,000 اما ما باید به صرف اضافی ₹20,000 هر بلیط اگر من تا به حال به کتاب سفر من به انگلستان در ماه ژوئن از طریق اتحاد. هواپیمایی اجازه نمی دهد که ما به reschedule فراتر از ماه ژوئن” مسافر گفت.

ارشد DGCA رسمی گفته هندو که نظارتی ملاقات کرده بود با چند حمل بین المللی از جمله شرکت هواپیمایی مالزی روز جمعه و توصیه آنها را به چشم پوشیدن از لغو و تغییر زمان اتهامات عنوان شده علیه.

“ما همچنین دریافت بسیاری از شکایات در مورد سفر aggregators و ما باید خواسته های هواپیمایی برای اطمینان حاصل شود که خود را به شخص ثالث فروشندگان پیاده سازی چشم پوشی ارائه شده در هم رفته” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی