Coronavirus | درمان برای طرفداران به عنوان ICC باز archives

این شورای بین المللی کریکت (ICC) باز کرده است این آرشیو از بازی فیلم ارائه طرفداران با یک فرصت به بطور منظم احساس برخی از بزرگترین cricketing لحظات از جمله هند در جام جهانی پیروزی به مردم ماندن در خانه برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

این حرکت را قادر خواهد ساخت تا طرفداران در سراسر جهان به تماشای, به یاد ماندنی مسابقات کریکت برجسته و ICC فیلم در یک زمان زندگی می کنند, ورزش, برنامه های ایستاده مختل شود.

ICC حوادث قدمت آن به سال 1975 از جمله مردان و زنان ODI و T20 جام جهانی, قهرمانان جام به عنوان به خوبی به عنوان U-19 جام جهانی در دسترس ساخته شده اند به آن پخش شرکای.

“ما بی سابقه ای مواجه بار به عنوان یک ورزش صنعت و نیاز به ارتباط با ما فن جوامع است که شاید بیشتر از همیشه” ICC اجرایی مانو Sawhney گفت.

برای متحد کردن طرفداران

“با هیچ زندگی می کنند کریکت برای متحد کردن طرفداران ما در سراسر جهان ما فکر کردیم که بهترین چیز بعدی خواهد بود به انتشار آرشیو ما برای پخش شرکای بنابراین طرفداران می توانید لذت بردن از برخی از خاطرات با شکوه.”

علاوه بر این طرفداران می توانید پیوستن به در سرگرم کننده از طریق تماشای احزاب در ICC Facebook صفحه که در آن برخی از نمادین ترین بازی در تاریخ این ورزش پخش خواهد شد.

نکات برجسته بازی و مسابقات recaps نیز تحویل داده می شود ICC از طریق کانال های اجتماعی و ICC وب سایت و نرم افزار تلفن همراه و طرفداران می توانند درگیر شدن و رای دادن در خاطرات آنها می خواهند برای دیدن از ICC بایگانی.

ورزشی تقویم ها شده خرد شده با دولت ها در سراسر جهان با تاکید بر نیاز اجتماعی-فاصله با توجه به کوروناویروس.

“ما امیدواریم که این حرکت کمک خواهد کرد که ما پخش شرکای جایگزین لغو ورزشی, وسایل, با, برخی, بسیار, مطالب جذاب و به طرفداران کریکت این فرصت را به بطور منظم احساس برخی از cricketing لحظات در حالی که همه ما در ماندن در خانه” Sawhney گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید