Coronavirus | تریپورا سانتی متر بیانگر اضطراب بیش از مستند نقض حقوق بشر در کشور همسایه بنگلادش

تریپورا وزیر Biplab کومار Deb ابراز نگرانی جدی بر مستند نقض حقوق بشر در بنگلادش که به تازگی به آمار عناوین و احساس نیاز اضافی برای نظارت بر مرز.

در یک سخنرانی تلویزیونی در شب 19 آوریل اعلام کرد که پلیس و امنیت مرزی نیروی (BSF) داده شد دستورالعمل برای از بین بردن نفوذ پیشنهاد از طریق unfenced نوار مرز در دولت است.

بدون ذکر جزئیات این وزیر اشاره در شنبه مراسم تشییع جنازه جماعت که در آن دهها هزار نفر از مردم همگرا در یک محل در شرق بنگلادش است که با رعایت یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش COVID-19. محل رخداد عظیم جمع آوری شده است فقط 10 متر از Agartala, یک مقام امنیتی گفت.

آقای Biplab کومار Deb خواست مردم ساکن در مرز روستاها به همکاری با سازمان های امنیتی برای اطمینان از هیچ هجوم رخ داده در این دولت در زمانی که هند در حال مبارزه در برابر گسترش coronavirus.

او گفت که او تا به حال ساخته شده تماس برای ارشد انتخاب نمایندگان سه ردیف panchayats به دنبال همکاری خود را در موفق مهر امور خارجه 856 متر مرز با بنگلادش است.

رئیس جمهوری در سخنرانی خود اعلام کرد کاهش برخی از محدودیت برای صنایع کوچک زمان معامله گران مغازه خرید و فروش با کالاهای ضروری و کار در سایت های ساخت و ساز در انطباق با مشاوره از دولت مرکزی است. او به دادگاه تجدید نظر به مردم به رعایت محدودیت طول ملی مستند تا آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>