Coronavirus | تهمت دستیاران استرس نیاز برای بازگشایی

دو مقام اقتصادی آمریکا مشاوران روز یکشنبه در دفاع از نیاز به یک سریع بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان COVID-19 رسید به کاخ سفید با وجود فوق العاده ای اقدامات احتیاطی گرفته شده وجود دارد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow نیز دوباره ابراز خوش بینی است که اقتصاد ایالات متحده خواهد ثبت نام تیز بازیابی در نیمه دوم سال با آقای Kudlow پیش بینی “فوق العاده ای snapback” در 2021. اما نظرات خود را روز یکشنبه نشان می دهد بحث آمد فقط دو روز پس از این کشور را به ثبت رساند شدیدترین زیان کار در تاریخ به صورت کلی نرخ بیکاری تاریخی 14.7%.

همچنین بخوانید: همه گیر در معرض آمریکا را ضعیف شبکه امنیت اجتماعی

آقای Kudlow خواسته شده بود در ABC “این هفته” چگونه ایالات متحده کسب و کار می تواند بازگشایی با اعتماد به نفس زمانی که کاخ سفید — که در آن ویروس حمایت به مراتب دقیق تر از بسیاری از آمریکایی ها لذت ببرید — به تازگی دیده می شود حداقل دو تن از اعضای هیات آلوده.

این موارد آقای Kudlow گفت: به نمایندگی از “بخش کوچکی” از 500 یا بیشتر کارکنان مشغول به کار در کاخ سفید پیچیده است.

او اضافه کرد که ترکیبی از فدرال و ایالتی دستورالعمل همراه با بخش خصوصی نوآوری باید اجازه نسبتا امن بازگشایی.

تماس به کسب و کار

اما او تاکید کرد که پایین خط مسئولیت خواهد بود نه در دولت اما فردی و کسب و کار. “من فکر می کنم که کسب و کارهای بزرگ و کوچک است که احتمالا رفتن به باد پیشرو این اتهام به عنوان ما در تلاش برای بازگشایی اقتصاد,” او گفت:.

هر دو آقای Kudlow و آقای Mnuchin تاکید کرد که بی تاخیر در بازگشایی نیز خواهد آمد در هزینه.

“من فکر می کنم وجود یک خطر قابل توجهی از بازگشایی مجدد” وزیر خزانه داری گفت ،

“شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به آمریکا و ما در حال رفتن به بازگشایی در یک متفکر راه است که می شود مردم به کار با خیال راحت.”

آقای Kudlow هل دادن به عقب بر گزارش ها از رشد حزبی تنش بیش از یکی دیگر از tranche اضطراری امداد گفت: غیر رسمی مذاکرات با دموکرات ها شد.

اما هر دو او و آقای Mnuchin تأکید بر نیاز به حرکت با احتیاط.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که قبل از ما پرش به عقب و دیگری صرف چند تریلیون دلار از پول مالیات دهندگان است که ما آن را با دقت به” آقای Mnuchin گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>