رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 18 مارس اعلام کرد استقرار دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها به سرعت پیگیری درمان به سرعت در حال افزایش تعداد بیماران آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی است که تاکنون زندگی از 110 آمریکایی است.

آقای ترامپ گفت که او دستور داده است تا برای استقرار نیروی دریایی در بیمارستان کشتی USNS راحتی به نیویورک و USNS Mercy به سواحل غرب است.

“ما در حال ارسال بر اساس درخواست دو بیمارستان کشتی های آنها در حال آماده در حال حاضر آنها در حال کشتی. آنها بزرگ سفید کشتی با صلیب سرخ در دو طرف. یکی به نام رحمت و دیگری به نام آسایش و آنها را در شکل نوک بالا آنها به زودی خواهد شد و آنها در حال آماده شدن برای آمدن به نیویورک” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آسایش گفت: در حال حاضر مستقر در سان دیگو و دولت خواهد بود چیدن مقصد نسبتا اندکی است.

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق اخراج صفحه اصلی وام فروش اموال به رهن

“بنابراین کسانی که دو کشتی در حال آماده شدن برای رفتن و می توان آنها را راه اندازی بیش از هفته آینده یا بیشتر بسته به نیاز” او گفت:.

وزیر دفاع علامت Esper که او نیز در حال حاضر در این کنفرانس مطبوعاتی گفت که او کارگردانی کرده است که دو بیمارستان کشتی آماده برای اعزام به افزایش این کشور پزشکی, ظرفیت.

“ما همچنین هشدار داده انواع زمینه و اعزامی به بیمارستان آماده برای اعزام به عنوان به خوبی به عنوان مورد نیاز بر اساس جهت از commander-in-chief,” او گفت:.

سپاه مهندسان ارتش رهبری بود که در نیویورک ملاقات با فرماندار اندرو کومو و تیم خود را برای رسیدگی به نیازهای خود را, او گفت:.

همچنین بخوانید: Coronavirus | جهان چنگ زدن با ‘یک بار-در-100-سال’ حدت

آقای Esper گفت: وزارت دفاع در دسترس خواهد تا پنج میلیون N95 ماسک ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی خود را از ذخایر استراتژیک به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای توزیع.

اولین یک میلیون ماسک فورا در دسترس خواهد بود, او گفت:, و اضافه کرد که وزارت دفاع نیز آماده توزیع تا 2000 عملیاتی خدمت هواکش برای استفاده به عنوان مورد نیاز است.

“در گفتگو با فرمانداران و اعضای کنگره در مورد DOD منابع من روشن ساخته است که ما همچنان به حمایت از مدیریت محدودیت جامع تلاش در کشور در هر مرحله از راه در حالی که ملت ما امنیت همچنان اولویت” آقای Esper گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی