هزاران نفر از مسلمانان از بازگشت به ترکیه از زیارت در عربستان سعودی گرفته شده به قرنطینه در روز یکشنبه به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19, ترکی, مقامات گفت.

تلویزیون تصاویری نشان داد و اتوبوس و حمل و نقل زائران در امتداد بزرگراه از آنکارا فرودگاه به شهر به عنوان بخشی از یک عملیات به جای آن بازگشت به خوابگاه های دانشجویی.

ترکیه که تنها تشخیص داده شده و شش مورد از coronavirus ramped تا اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش آن در روزهای اخیر بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در برگزاری رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر و توقف پروازها به بسیاری از کشورها.

در روز چهارشنبه شد آخرین عمده اقتصاد به گزارش شیوع پس از در نظر گرفتن آنچه سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان “هوشیار” اقدامات برای به تاخیر انداختن آن است.

 

آخرین حرکت در آمد و پس از وزیر بهداشت Fahrettin Koca به نام شبه برای آن دسته از بازگشت از عمره مفرده به قرنطینه خود را برای دو هفته گفت: می توان یافت در هفته گذشته تا به حال تبدیل شدن به نفر ششم به تست مثبت است.

او سپس اعلام کرد در روز یکشنبه که دولت به طور فعال quarantining به عودت.

“همه مسافران بازگشت از عمره از شب گذشته در حال قرار داده و به قرنطینه در اتاق های جداگانه در خوابگاه های دانشجویی” او در توییتر نوشت و اضافه کرد که کسانی که مشکوک بودن بیمار گرفته شده به بیمارستان برای آزمایش.

پیشتر در ماه مارس عربستان سعودی گسترش نادر یخ در زیارت به مسلمان شهرهای مقدس مکه و مدینه توسط خارجی ها نیز شامل عربستان شهروندان و ساکنان به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

عمره اشاره به مناسک حج انجام شده در شهرهای مقدس در طول سال است جدا از سالانه یک هفته ای از حاج, که به طور معمول به تساوی 2 میلیون مسلمان از سراسر جهان است. حاج شروع می شود در این سال در اواخر ماه جولای.

سر از ترکیه مذهبی با ریاست علی Erbas گفت: در روز شنبه که آخرین 5,300 ترکیه در روند بازگشت به ترکیه, اما در آن زمان او گفت: زائران باید خود منزوی در خانه برای دو هفته.

یک روز قبل از آن او گفت که 21,000 زائران برای بازگشت از عربستان سعودی در ماه مارس 15 بود اما روشن نیست که آیا آنها همه برای رفتن به قرنطینه.

جوانان و وزارت ورزش گفت: زائران بودند نگهداری می شود و تحت نظارت برای 14 روز در پنج خوابگاه های دانشجویی در پایتخت آنکارا و مرکزی ترکیه در شهر قونیه – با ظرفیت 10,330 مردم است.

آن گفت: در سه هفته تعطیلی دانشگاه ها در ترکیه هفته گذشته اعلام کرد به معنای آن است که خوابگاه اکثرا خالی است و باقی مانده دانش آموزان منتقل شده است دیگر خوابگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر