Coronavirus | دو گربه در نیویورک تبدیل شدن به ایالات متحده برای اولین بار حیوانات خانگی به تست مثبت برای ویروس

دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین موارد تایید شده در حیوانات خانگی در ایالات متحده فدرال و مقامات گفت.

پوشش کامل در coronavirus

گربه ها که تا به حال خفیف بیماری های تنفسی و انتظار می رود به بهبود فکر به قرارداد این ویروس از مردم در خانواده خود و یا محله وزارت کشاورزی ایالات متحده و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

پیدا کردن که می آید پس از تست مثبت در برخی از ببر و شیر در باغ وحش برانکس می افزاید: به تعداد کمی از موارد تایید شده از این ویروس در حیوانات در سراسر جهان است.

مقامات ایالات متحده می گویند که در حالی که به نظر می رسد برخی از حیوانات می توانید این ویروس را از افراد وجود دارد هیچ نشانه ای از حیوانات در حال انتقال آن به انسان است.

ما نمی خواهیم مردم را به وحشت. ما نمی خواهیم مردم را به ترس از حیوانات خانگی و یا با عجله به آنها را امتحان یکهو گفت: Casey بارتون Behravesh, یک CDC رسمی که با این نسخهها کار بر روی انسان و حیوانات سلامت اتصالات.

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات در حال بازی نقش مهمی در گسترش این بیماری به مردم است.

هنوز CDC توصیه است که مردم جلوگیری حیوانات خانگی خود را از تعامل با افراد و یا حیوانات خارج از خانه — با نگه داشتن گربه های داخل خانه و سگ, کردن سگ, پارک, به عنوان مثال.

Coronavirus تست برای حیوانات خانگی توصیه نمی شود مگر اینکه یک حیوان در معرض شده است به یک فرد با COVID-19 و حیوانی دارای علائم بیماری و آزمایشات رد شایع تر ممکن است علل, جین گفت: رونی از وزارت کشاورزی ایالات متحده.

دامپزشکان که فکر می کنم تست موجه است قرار است برای تماس با مقامات دولتی تصمیم بگیرند.

خانم بارتون Behravesh گفت: حیوانات آزمایش انجام شده در آزمایشگاه دامپزشکی و استفاده از مواد شیمیایی مختلف از انسان آزمایش شده اند که در تامین کوتاه مدت در طول بحران.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته.

برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند کشنده باشد.

دانشمندان در حال کار به درک بالقوه برای انتقال به حیوانات در خانه و مزارع و جاهای دیگر.

تا کنون به نظر نمی رسد که دام و یا طیور در حال مستعد رونی گفت.

دو گربه ها زندگی می کنند در بخش های مختلف از دولت; وزارت کشاورزی و CDC نمی گویند که در آن به طور خاص.

اولین گربه بیمار حدود یک هفته پس از یک فرد در آن خانواده تا به حال یک بیماری تنفسی اگر فرد بیماری نیست تایید به COVID-19 خانم بارتون Behravesh گفت.

حیوانات, خارج از منزل می رود در زمان, و ممکن است در تماس با فرد آلوده در منطقه, او گفت:.

دوم گربه صاحب آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از گربه بیمار شد, مقامات گفت.

گربه دیگر در همان صفحه اصلی نشان نداده هر گونه نشانه ای از بیماری است.

این سازمان توصیه می شود که هر صاحبان حیوان خانگی با COVID-19 اجتناب از نوازش, snuggling یا سایر تماس با حیوانات خود را به عنوان آنجا که ممکن است از جمله پوشیدن چهره و پوشش در حالی که مراقبت از آنها.

شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش های خارج از ایالات متحده از حیوان خانگی سگ و گربه آلوده شدن پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس.

هنگ کنگ کشاورزی مقامات به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها. یک ببر در باغ وحش برانکس تا به حال چه اعتقاد بر این بود که برای اولین بار تایید کرد coronavirus در مورد حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه.

چهار سال ببر مالایا به نام نادیا مورد آزمایش قرار گرفت و پس از شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در مارس 27, 11 روز بعد از باغ وحش به روی عموم بسته از آنجا که از virus.

سه دیگر ببر و سه شیرها بعد از آن نشان داد علائم. آزمون متعاقبا تایید همه آنها تا به حال این ویروس به عنوان یکی دیگر از ببر است که سهام خود را در نمایشگاه اما نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از بیماری, این باغ وحش گفت: در روز چهارشنبه.

همه تحت تاثیر قرار گربه ها به خوبی انجام می دهند با اشتهای خوب و بسیار کمتر سرفه باغ وحش گفت. مقامات باغ وحش گفت: آنها بر این باورند که حیوانات در معرض توسط یک دروازه بان که تا به حال ویروس اما نبود نشان دادن علائم در زمان.

کارکنان که کار کردن با گربه ها را از آنجا شروع به پوشیدن عفونت-حفاظت از لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>