Coronavirus | دو زندانی فرار از مرکز مراقبت در آسام

دو زندانی موفق به فرار از یک COVID مرکز مراقبت در حومه گواتی است که تسلیم با دیگر زندانیان از زندان مرکزی شهر پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

حادثه اتفاق افتاده در روز پنج شنبه شب ساعت بعد از 30 بدون علامت COVID-19 بيمار از دیگر COVID مرکز مراقبت در Kamrup منطقه Changsari و مسدود مجاور بزرگراه خواستار مناسب مواد غذایی و آب است.

از زندان به مقامات گفت: بیش از 180 زندانیان از جمله ضد شهروندی (متمم) قانون فعال Akhil Gogoi و افراطی رهبر Ranjan Daimary تا به حال آزمایش مثبت است. برخی از آنها گرفته شد به COVID مرکز مراقبت در دیمپور حدود 30 کیلومتری شرق گواتی.

“ما موفق به گرفتن یکی از این سه زندانی که در تلاش برای فرار. دو absconding هستند متهم در آدم ربایی و سرقت مسلحانه موارد” یک زندان رسمی گفت.

گروه دیگری

روز جمعه پلیس خنثی فرار پیشنهاد توسط گروه دیگری از زندانیان در میان 175 تسلیم در Sonapur مرکز.

“ما ساخته شده اضافی امنیتی به اطمینان حاصل شود که این حوادث اتفاق نمی افتد دوباره گفت: G. P. Singh اضافی مدیر کل پلیس (نظم و قانون). او افزود که در تلاش بودند برای گرفتن به دو مجرم که فرار کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>