Coronavirus: u. k. دفاع virus طرح به عنوان ‘جنگ’ اقدامات برچسبها

بریتانیا روز یکشنبه گفت: آن انتقاد برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19 طراحی شده است به “حمایت از زندگی” در “پایدار” شیوه آن را به عنوان آماده به پرده “در زمان جنگ به سبک” اقدامات لازم برای مقابله با شیوع.

دولت هنوز برای اجرای این نوع اقدامات سختی که قاره اروپا اتخاذ کرده است اما وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این امر اعلام اورژانس قدرت در روز سه شنبه که انتظار می رود عبارتند از ممنوعیت تجمع جرم.

بخوانید | 5,000-10,000 مردم ‘احتمال’ باید COVID-19 در انگلستان: دولت

“ما کاملا آماده برای انجام این کار است,” او گفت:.

“ما عمل درست را در زمان مناسب” او اضافه کرد: “زمان در حال آمدن است.”

منتقدان دولت را متهم به اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش اما دولت گفته است: “با در نظر گرفتن مشاوره از کارشناسان از جمله رفتاری دانشمندان در زمانی که برای استقرار این اقدامات است.

همچنین به عنوان خوانده شده | بریتانیا توصیه به شهروندان در برابر سفر به اسپانیا در میان شیوع کروناویروس

“هدف در اینجا این است که برای محافظت از زندگی این اقدامات باید پایدار” او بعدها گفت: سی. “ما در هیچ چیز متوقف خواهد برای مبارزه با این ویروس”.

از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده عبارتند از: آموزش مردم بیش از 70 به ماندن در سخت انزوا در خانه و یا در مراقبت از خانه برای چهار ماه یک کلمبوس منبع گفت: ITV News.

“این است که در برنامه عمل وجود خواهد داشت جزئیات بیشتر زمانی که آن را در زمان مناسب به انجام,” او گفت: آسمان و افزود که این امر می تواند در “هفته های آینده”.

“در زمان جنگ به سبک” تلاش می requisitioning از هتل ها و بیمارستان های خصوصی به عنوان درمان اورژانس مراکز و همچنین بسته شدن بارها و بارها و رستوران ها گفت: ITV گزارش.

همچنین به عنوان خوانده شده | انگلستان وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel در حال انتظار برای “زمان مناسب” برای استقرار “دردناک” اقدامات آن اضافه شده و اعتقاد داشتند که خستگی در تنظیم خواهد شد که مردم می میرند و از غفلت اگر حرکت آنها خیلی زود است.

“ما در حال رفتن به نیاز گسترده جامعه پاسخ” آقای Hancock گفت. “هر فرد در این کشور در حال رفتن به تحت تاثیر قرار.”

او همچنین وعده داده که دولت انتشار آن مدل “در چند روز آینده” به دنبال مطالبات از جامعه علمی برای دیدن اساسی داده است.

نیز وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد آقای blue palace hotel پیشنهاد روز پنج شنبه که آنها می خواستند مردم به اندازه کافی برای گرفتن ویروس برای ساخت “گله ایمنی”.

آقای Hancock گفت آسمان که گله ایمنی بود “نیست هدف ما” و این که “سیاست ما این است که برای محافظت از زندگی”.

بریتانیا مرگ و میر از این بیماری تقریبا دو برابر در روز شنبه به مقامات بهداشت اعلام کرد 10 نفر مردهاند آوردن تعداد کل مرگ و میر به 21.

آمار رسمی نشان داد این کشور 1,140 موارد تایید شده — افزایش 342 از روز قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر