Coronavirus | انگلستان می رود به خاموش کردن به عنوان pubs, سینما, تفریح مراکز نزدیک درب

انگلستان شروع به رفتن به تعطیلی کامل در روز شنبه پس از دولت خواست بارها سینما تئاتر و سایر مکانهای اجتماعی به بستن درهای خود را به طور نامحدود به پاسخ به سرعت در حال گسترش رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تصمیم گیری است که می تواند مورد بررسی در یک ماه-با-ماه بر اساس یک روز پس از انگلستان ثبت بزرگترین جهش در مرگ و میر از 39 به آمار 177.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: تمام مکانهای معمولا استفاده می شود به مردم را هم باید در حال حاضر نزدیک درهای خود را به نگه داشتن مردم از لحاظ فیزیکی از هم جدا.

آقای جانسون گفت که پس از مذاکرات با تمام نقاط انگلستان تفویض دولت این تصمیم جمعی بود و دکوراسیون برای بارها و بارها و رستوران ها و کاباره ها, تئاتر, سینما, سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز به توقف معاملات هر چند یک گزینه برای یک غذای آماده نسخه برای صنعت مواد غذایی در دسترس باقی می ماند.

همچنین بخوانید: دولت بریتانیا سبب پلیس, افسران مهاجرت به بازداشت افراد آلوده

این مکان که در آن مردم گرد هم می آیند و در واقع تمام هدف از این کسب و کار است که برای گرد هم آوردن مردم. اما نکته غم انگیز این است که امروز در حال حاضر حداقل از نظر جسمی ما نیاز به نگه داشتن مردم از هم جدا کرد.

مدیر پاسبان در هر نیروی پلیس در سراسر انگلستان آغاز خواهد شد جذاب مدنی احتمالات طراحی شده برای پاسخگویی به حوادث مانند شورش و تروریسم به اجرای shutdown.

همچنین بخوانید: u. k. دفاع virus طرح به عنوان ‘جنگ’ اقدامات برچسبها

اسکاتلندیارد هشدار داد کارکنان است که هر موجود افسر خواهد بود کار تا 12 ساعت شیفت و که آنها انتظار می رود برای استفاده از قوانین صدور مجوز برای اجرای بسته شدن از سالن که حاضر به پیروی از دستورالعمل.

در این اطلاعیه آمده است به عنوان یک ضربه به این کسب و کار که در حال حاضر در حال مبارزه با کاهش تعداد مشتریان به طور فزاینده ای به عنوان مردم شروع به کار از خانه به دنبال دولت مشاوره اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

افزایش دستمزد

آقای جانسون ملحق شد توسط خود صدراعظم, Rishi Sunak در روزانه خود را در خیابان داونینگ جلسه که در طی آن هند-منشاء وزیر پرده برداری بی سابقه ای افزایش دستمزد برای افرادی که پیدا کردن خود را در مواجهه با مشکلات.

Prime Minister Boris Johnson, Chancellor of the Exchequer Rishi Sunak and Deputy Chief Medical Officer Dr Jenny Harries attend a news conference on the ongoing situation with the coronavirus disease (COVID-19) in London, Britain March 20, 2020.

نخست وزیر بوریس جانسون صدراعظم از خزانه Rishi Sunak و معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries حضور در یک کنفرانس خبری در جریان وضعیت بیماری کروناویروس (COVID-19) در لندن, انگلستان مارس 20, 2020. | عکس های اعتباری: ایسنا

 

در اولین مداخله آقای Sunak گفت که 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کسانی که قادر به کار با توجه به بحران خواهد شد و تحت پوشش دولت.

“ما در حال رفتن برای کمک به کارگران از همه نوع برای دریافت از طریق این بحران است. حمایت شما به طور مستقیم در راه است که دولت هرگز قبل از انجام شده است علاوه بر این بسته ما در حال حاضر مجموعه ای برای کسب و کار” گفت: آقای جانسون.

“بیشتر به طور موثر ما به دنبال مشاوره ما داده می شود سریع تر این کشور را مرحله هر دو پزشکی و بهبود اقتصادی در, کامل,” او اضافه شده است.

او اعتراف کرد که جدید سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات بودند سخت آزادیخواه غرایز از مردم اما تاکید کرد که این کشور را در مجموع ضرب و شتم ویروس.

انگلستان در حال حاضر تحت نیمه مستند اقدامات اما ترس وجود دارد که بسیاری از مردم نمی گرفتن مشاوره به طور جدی به اندازه کافی و در نتیجه مجبور به بسته شدن موسسات به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد نصب شده به 3,983.

انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries تصریح کرد که دولت نمی شد مردم را در برابر رفتن بیرون اما بیشتر در مورد نگه داشتن یک فاصله امن.

“ما می گویند اگر شما در حال رفتن به بیرون رفتن در یک راه است که خود را کاهش می دهد تماس های اجتماعی,” او گفت:.

در ضمن مدارس نیز بسته دروازه های خود را به طور نامحدود به اکثریت دانش آموزان سراسر کشور روز جمعه با برخی از باقی مانده باز با یک اسکلت کارکنان اجازه می دهد تا کودکان از کلید کارگران مانند بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در تحویل مواد غذایی صنعت به طوری که پدر و مادر خود را می توانید انجام وظایف بسیار مهم خود را از طریق بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید