Coronavirus | انگلیس قصد دارد 7 مخصوص پرواز از دهلی و بمبئی و گوا برای رشته انگلیسی

دولت انگلیس در مارس 5 اعلام کرد هفت چارتر پرواز در هفته آینده را به خانه اتباع رشته در هند در میان مسافرت های بین المللی مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 35000 نفر از اتباع بریتانیا در حال حاضر در هند و خارج از آنها بیش از 20 ، 000 تماس کمیسیون عالی بریتانیا می گویند که مایل به بازگشت به انگلستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مجموعه ای از 113 از “آسیب پذیر” انگلیسی ها بودند پرواز از گوا در یک ایرلندی پرواز در مارس 4.

ویژه پرواز به لندن شامل سه برنامه ریزی شده از گوا برای چهارشنبه آینده (جمعه و یکشنبه و دو هر از بمبئی و دهلی نو در روز پنج شنبه و شنبه با بیشتر پروازهای برنامه ریزی شده بعد.

همچنین بخوانید: نمایش معمولی انگلیسی, حل, ملکه برای گفتن ملت در میان شیوع کروناویروس

کمیسیون عالی بریتانیا گفته شهروندان خود را برای بررسی به دولت مشاوره سفر و بازدید از رزرو پورتال مربوطه شهرستانها به رزرو صندلی.

“ما می دانیم که چگونه نگرانی در چند هفته گذشته بوده است برای اتباع بریتانیا در هند است. من امیدوارم که این خبر کمک خواهد کرد به خصوص به کسانی که بیشترین نیاز” گفت: Jan تامپسون اقدام کمیساریای عالی به هند است.

‘مقیاس عملیات بزرگ’

“با توجه به تعداد زیادی از مسافران درگیر مقیاس این عملیات بزرگ است. دولت انگلیس همچنان به کار سخت ما با همتایان هندی خود در دهلی و لندن به ترتیب یک سفر امن را برای مردم به عنوان بسیاری که ممکن است,” او گفت:.

کمیسیون عالی در دهلی نو پیشتر صادر اقتدار نامه برای انگلیسی ها قادر به تولید به عنوان مدرک برای مقامات محلی در هند به آنها اجازه می دهد دسترسی به نجات پرواز از نقاط مختلف هند.

“انگلستان در حال کار دور ساعت برای حمایت از تعداد زیادی از مسافران که مایل به بازگشت به انگلستان از هند و در سراسر جهان” گفت: خداوند طارق احمد, u. k. امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) وزیر.

“در شرایطی که پروازهای تجاری این اولین پروازهای چارتر از هند باید ارائه کمک به برخی از ما انگلیسی, مسافران که از جان گذشته برای بازگشت به خانه و به ویژه برای آسیب پذیر و کسانی که بیشترین نیاز,” او گفت:.

اولین مجموعه از چارتر پرواز

اولین مجموعه از چارتر پرواز برای انگلستان مسافران که به طور معمول اقامت در انگلستان و مستقیم خود را وابسته.

تعدادی از کرسی خواهد بود محفوظ است برای کسانی که از نظر آسیب پذیر با افراد در این گروه به تماس به طور مستقیم. اطلاعات بیشتر در مورد توشه کمک هزینه پرواز و هزینه های حامل در دسترس خواهد بود در رزرو پورتال.

دولت انگلیس گفته است که اطلاعات در بیشتر پروازها از دیگر شهرستانها در هند به دنبال خواهد داشت در مدت کوتاهی.

FCO و گفت که آن را ramping تا تلاش به ارمغان می آورد هزاران نفر از مسافران سرگردان خارج از کشور با شیوع کروناویروس جدید با بسته بندی فوق العاده پرواز و 10 اضافی هواپیمایی پیوستن به طرح خود را برای حفظ تجاری مسیرهای باز و مردم بریتانیا بازگشت به انگلستان در خط با 75 میلیون پوند طرح نجات اعلام کرد در اوایل.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “مسافران در مواجهه با یک چالش بی سابقه در مقیاس جهانی و من می دانم که مردم طبعا از جان گذشته برای بازگشت به خانه های خود و عزیزان است.”

“ما متعهد به حمایت انگلیسی ها به خانه یا از طریق مسیرهای تجاری ما کمک کرده اند باز نگه دارید و یا از طریق ویژه چارتر پرواز. با بیشتر شرکت های هواپیمایی امضای آن باید معنی بیشتر پروازها در دسترس است اما همچنین یک معامله عادلانه تر برای مسافران با ارائه انعطاف پذیری بیشتر بیش بلیط و هزینه”.

هزاران نفر دیگر با توجه به پرواز

علاوه بر هند پرواز گذاشته شده است که در از کشورها از جمله پرو, غنا تونس و الجزایر در این هفته با بیش از هزاران دلیل برای پرواز برگشت از اکوادور, بولیوی, غنا و فیلیپین طی روزهای آینده.

تعدادی از شرکت های هواپیمایی امضا به دولت طرح به انگلیسی, صفحه اصلی در حال حاضر در 14 بعد از 10 جدید خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی بریتانیا نروژی و توی Ryanair پیوست, Virgin Atlantic, تیتان, easyJet و Jet2 به امضا رسید که تا اوایل این هفته.

FCO و نیز همکاری نزدیک با شرکت کروز هلند امریکا برای اطمینان از پرواز در دسترس هستند بیش از آخر هفته برای بازگشت مسافران در حال حاضر در زاندم و روتردام کشتی های کروز.

در اوایل این هفته توی با FCO حمایت پرواز حدود 40 مسافر از Marella اکسپلورر کشتی کروز بازگشت به انگلستان از مکزیک است.

“ما همچنان به کار با شرکت های هواپیمایی دور ساعت برای دوباره شهروندان بریتانیایی با خانواده های خود و عزیزان. با خطوط هوایی بیشتر حمایت و پشتیبانی از این عملیات می شود کمی ساده تر سرعت بخشیدن به این روند و کمک به اطمینان حاصل شود تعداد بیشتری از مردم در بازگشت به خانه به سرعت و با خیال راحت گفت:” Grant Shapps, u. k. وزیر حمل و نقل.

FCO نیز تایید شده در مارس 5 که در آن مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر را ادامه خواهد داد به طور نامحدود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

که در آن ممکن است به بازگشت به انگلستان در مسیرهای تجاری با هر حامل وزارت خارجه بریتانیا می گوید که همچنان به تشویق همه اتباع بریتانیا را از جمله فرصت های.

انگلستان بخش حمل و نقل گفت: این همکاری نزدیک با شرکت های هواپیمایی را به کسانی که از قبل رزرو بلیط صفحه اصلی و یا با شرکت هواپیمایی آنها رزرو شده و یا در مسیرهای جایگزین که در آن در دسترس است.

این شامل شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد مسافران برای تغییر بلیط بین حامل آن جایز و آنها را در ارائه آخرین اطلاعات و مشاوره را به عنوان تغییر وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید