Coronavirus | انگلیس قصد دارد حکومت اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین نادیده گرفته

دولت انگلیس روز دوشنبه هشدار داد که سخت تر قفل کردن اقدامات از جمله حکومت شبیه به کسانی که در محل در دیگر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا را به اجرا می شود برای محدود کردن گسترش coronavirus (COVID-19) “اگر خودخواه مردم ادامه داد: برای قرار دادن زندگی در خطر نیست زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | انگلستان دفاع virus طرح به عنوان ‘جنگ’ اقدامات loom | بریتانیا وزیر دارایی Rishi Sunak پرده £330 میلیارد بسته نجات در مبارزه با کروناویروس

هشدار می آید همانطور که در مجلس تنظیم شده است به سرعت از طریق اورژانس قانونی که اعطای قدرت با هدف مقابله با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس با 5,683 مورد تأیید و 281 مرگ و میر در انگلستان

Coronavirus لایحه را ایجاد قدرت برای پلیس برای پراکنده کردن مردم و یا نگه داشتن آنها را در داخل خانه. این طرح به زمان محدود برای دو سال نیز می تواند شامل تکمیل فرودگاه, آتن, سریع پیگیری مقدمات مراسم تشییع جنازه و اجازه می دهد بیشتر جلسات دادگاه را از طریق تلفن یا ویدئو.

“اگر مردم به عرض دو متر از دیگران که با آنها زندگی نمی کنند و پس از آن آنها در حال کمک به گسترش این ویروس و عواقب ناشی از آن هزینه های زندگی و این بدان معنی است که برای هر کس این را در دیگر. آن را بسیار خودخواه” گفت: انگلستان وزیر بهداشت مت, Hancock, با اشاره به تصاویر swathes از مردم در پارک و دیگر فضاهای باز بیش از آخر هفته.

پرسید: اگر دولت خواهد بود با توجه به حکومت و محکم مستند در آن جلسه به طور منظم در دوشنبه وی افزود: “هیچ چیز را از روی میز. البته ما به دنبال چه دیگر کشورهای اروپایی در حال انجام است.”

با بریتانیا شیوع اعتقاد به حدود دو هفته پشت ایتالیا — بدترین-آمار کشور — نخست وزیر بوریس جانسون در حال آمدن است تحت فشار برای استفاده از پلیس برای اجرای رسمی مشاوره و ترغیب مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از تماس های اجتماعی.

البته من می خواهم مردم قادر به رفتن به پارک ها و فضاهای باز و لذت بردن از خود را — آن است که بسیار مهم برای سلامت و روانی و جسمی خوبی بودن. اما لطفا به دنبال مشاوره و فکر نمی کنم که هوای تازه در خود را به طور خودکار فراهم می کند برخی از مصونیت آقای جانسون گفت: در یکشنبه شب در طول روزانه خود را در خیابان داونینگ جلسه.

شما باید برای ماندن دو متر از هم جدا; شما باید به دنبال اجتماعی-دورى مشاوره و همانطور که گفتم در طول این فرایند ما را حفظ خواهد کرد اجرای این اقدامات در دست بررسی ثابت و, بله, البته ما رو به جلو بیشتر اقدامات اگر ما فکر می کنیم که لازم است گفت: مردم یادآوری است که تمام مدارس بسته شد از شنبه به جز اقلیتی از کودکان از کلید کارگران است.

خواسته به استادانه درست شده در مورد آنچه اقدامات سخت تر می تواند شبیه او گفت که حکومت و ممنوعیت جنبش را نه رد.

بریتانیا همچنان در نزدیکی مستند, با, بارها, بارها, سینما و اجتماعی دیگر مکانهای تعطیل جمعه و پس از حمل و نقل عمومی است که محدود به خدمات ضروری به مردم گفت: برای کار از خانه.

شهردار لندن صادق خان گفت: مگر مردم در خانه بماند مگر اینکه مردم توقف استفاده از حمل و نقل عمومی مگر در مواردی که آن ضروری است مگر اینکه مردم را متوقف تعامل با یکدیگر بیشتر مردم خواهد مرد.

دولت انگلیس گفته است که راه اندازی “هاب” در سراسر کشور به ترتیب تحویل مواد غذایی و دارو به حدود 1.5 میلیون بیشتر در معرض خطر مردم که با ارسال نامه به ماندن در خانه به مدت 12 هفته. کسانی که در دسته شامل افراد خاص سرطان شدید شرایط تنفسی و افرادی که دریافت کرده اند پیوند اعضا.

شوراهای داروسازان و اعضای انگلستان نیروهای مسلح کمک خواهد کرد تا با توزیع ملزومات به این گروه آسیب پذیر با فرصت برای اعضای عمومی به داوطلب.

تعداد در سراسر جهان مورد COVID-19 در حال حاضر عبور 300,000 با بیش از 13000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر