Coronavirus | انگلستان PM بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای آزمایش

نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمون روز یکشنبه در چه خیابان داونینگ گفته بود “گام احتیاطی” از آنجا که او نشان مداوم علائم کروناویروس ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

“در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش” خیابان داونینگ گفت.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” خیابان داونینگ گفت.

آقای جانسون, 55, مارس 27 شد اولین رهبر یک قدرت بزرگ اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت است. او رفت و به انزوا در یک آپارتمان در خیابان داونینگ و گفت: در روز جمعه او اقامت وجود دارد به عنوان او هنوز هم تا به حال یک درجه حرارت بالا است.

آقای جانسون در ادامه به درجه حرارت بالا و خیابان داونینگ تأکید کرد که این یک اورژانس بستری است. نخست وزیر پزشکان در نظر گرفته آن را معقول برای او به در فرد دیده می شود.

 

آقای جانسون همچنان در اتهام از دولت, خیابان داونینگ گفت.

“نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” خیابان داونینگ گفت.

 

کری Symonds بوریس جانسون 32 ساله باردار fiancşe گفت: او صرف کرده بود هفته گذشته با علائم رمان coronavirus اما پس از هفت روز از بقیه احساس قوی تر بود و در ترمیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید